Jovic pranon ofertën e Milanit, “topi” kalon te Real Madrid

03.05.2020 04:08
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Jovic pranon ofertën e Milanit, “topi” kalon te Real Madrid

Bëhet gjithnjë e më e nxehtë pista që çon Luka Jovic te Milani. Sulmuesi serb i cili është në pronësi të Realit të Madridit, i ka thënë po projektit të klubit kuqezi për të cilin ka bërë tifo që kur ka qenë i vogël.

Tashmë Milanit nuk i mbetet gjë tjetër vecse të bindë Los Blancos për t’i shitur kartonin e Jovic. Reali ka nevojë për para cash për të nisur ofensivën për talentin e Dortmundit Erling Haaland.

Milani është gati të ofrojë 35 milionë euro plus bonuset për Jovic. Por mbetet për t’u parë nëse Reali do ta pranojë këtë shifër pasi për ta blerë nga Frankfurti 1 vit më parë shpenzoi 60 milionë euro.

Nëse Milani blen Jovic atëherë kuqezinjtë do të bashkojnë sërish në të njëjtën skuadër dyshen e Frankfurtit Jovic-Rebic

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Jovic pranon ofertën e Milanit, “topi” kalon te Real Madrid

Jovic pranon ofertën e Milanit, “topi” kalon te Real Madrid

A duhet të kenë frikë shtatzënat nga COVID-19?

A duhet të kenë frikë shtatzënat nga COVID-19?

Kurti: Aryeja e dërgimit të kërkesës për opinion në Komisionin e Venedikut

Kurti: Aryeja e dërgimit të kërkesës për opinion në Komisionin e Venedikut

Ismaili: Tendencat autoritare të Qeverisë Kurti duhet të ndalen

Ismaili: Tendencat autoritare të Qeverisë Kurti duhet të ndalen

Kadrijaj: Haxhiu dhe Vitia po merren me trafikime testesh dhe njerëzish

Kadrijaj: Haxhiu dhe Vitia po merren me trafikime testesh dhe njerëzish

Heshtja e ndërkombëtarëve 21 vjet pas lufte, është amnisti për këto krime

Heshtja e ndërkombëtarëve 21 vjet pas lufte, është amnisti për këto krime

Kurti: Bisedova në telefon me përfaqësuesit e Sanxhakut, folëm rreth gjendjes së koronavirusit

Kurti: Bisedova në telefon me përfaqësuesit e Sanxhakut, folëm rreth gjendjes së koronavirusit

Tri figura të larta të LDK-së të pakënaqur me koalicionin në ardhje

Tri figura të larta të LDK-së të pakënaqur me koalicionin në ardhje

Miftaraj për InfoSot: Masa e përkohshme nuk e vërteton nëse dekreti i Presidentit është i bazuar në Kushtetutë

Miftaraj për InfoSot: Masa e përkohshme nuk e vërteton nëse dekreti i Presidentit është i bazuar në Kushtetutë

Kancelarja gjermane jep lajmin e mirë: Vaksina të jetë për të gjithë, Gjermania do ta marr përsipër

Kancelarja gjermane jep lajmin e mirë: Vaksina të jetë për të gjithë, Gjermania do ta marr përsipër

Kim Jong Un i qeshur dhe pa maskë, shfaqet pas 21 ditësh mungesë

Kim Jong Un i qeshur dhe pa maskë, shfaqet pas 21 ditësh mungesë

Lul Raka:  A mund të preket përsëri nga COVID-19 një pacient i shëruar?

Lul Raka: A mund të preket përsëri nga COVID-19 një pacient i shëruar?

PDK: Letra e dërguar Gjykatës Kushtetuese prej kryeministrit të shkarkuar Kurti, është një shkelje e parimit të ndarjes së pushteteve

PDK: Letra e dërguar Gjykatës Kushtetuese prej kryeministrit të shkarkuar Kurti, është një shkelje e parimit të ndarjes së pushteteve

Asociacioni i Komunave të Kosovës: Të lejohet mbajtja e mbledhjeve të kuvendeve komunale

Asociacioni i Komunave të Kosovës: Të lejohet mbajtja e mbledhjeve të kuvendeve komunale

LDK: Kurti po e shkelë Kushtetutën duke kufizuar lirinë e lëvizjes, po rrëshqasim në diktaturë

LDK: Kurti po e shkelë Kushtetutën duke kufizuar lirinë e lëvizjes, po rrëshqasim në diktaturë

Kurti: VV-së do t’i konvenonte mbajtja e zgjedhjeve më 14 qershor

Kurti: VV-së do t’i konvenonte mbajtja e zgjedhjeve më 14 qershor