Ja si e ndërron mendimin për myslimanet ky njeri (Video)

04.01.2017 18:07
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ja  si e ndërron mendimin për myslimanet ky njeri (Video)

Feja islame njihet si paqësore dhe  do mbetet e tillë pavarësisht atyre qe ngrihen e flasin kundër kësaj feje

Pavarësisht atyre qe vrasin njerëz kinse ne emër te fesë  ata nuk i përkasin kësaj feje sepse feja asnjëherë  nuk udhëzon për vrasje krejt te kundërtën feja Islame udhëzon paqe .

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Jaguarët e fuqishëm u përzunë prej territorit të tyre nga një grup vidrash (Video)

Jaguarët e fuqishëm u përzunë prej territorit të tyre nga një grup vidrash (Video)

Pesë konfliktet e historisë: Kur përfundon lufta, por paqe nuk ka (Foto)

Pesë konfliktet e historisë: Kur përfundon lufta, por paqe nuk ka (Foto)

Inskenon kidnapimin e së bijës, për të vetëdijësuar prindërit që lënë fëmijët pa mbikëqyrje (Video)

Inskenon kidnapimin e së bijës, për të vetëdijësuar prindërit që lënë fëmijët pa mbikëqyrje (Video)

Monedha që vlen shumë pak – duhet një çantë për të blerë një bukë

Monedha që vlen shumë pak – duhet një çantë për të blerë një bukë

Histori e rrallë: Gruaja lindi foshnjën e saj në një dhomë hoteli, duke përdorur videot e Youtube (Foto)

Histori e rrallë: Gruaja lindi foshnjën e saj në një dhomë hoteli, duke përdorur videot e Youtube (Foto)

Vizitori i paftuar shëtiste nëpër rafte, vështirë u pa mes dekorimeve nga porcelani (Foto)

Vizitori i paftuar shëtiste nëpër rafte, vështirë u pa mes dekorimeve nga porcelani (Foto)

Eksperiment social: “Rrëmben” vajzën, e gjitha ndodhë nga pakujdesia e nënës (Video)

Eksperiment social: “Rrëmben” vajzën, e gjitha ndodhë nga pakujdesia e nënës (Video)

Vajza shtyp aksidentalisht frenin e dorës, vetura lëviz prapa dhe për pak sa nuk shtypet për vdekje babai i saj (Video)

Vajza shtyp aksidentalisht frenin e dorës, vetura lëviz prapa dhe për pak sa nuk shtypet për vdekje babai i saj (Video)

Njihuni me 23-vjeçarin që duket si një fëmijë, për shkak të një sëmundje të rrallë (Foto/Video)

Njihuni me 23-vjeçarin që duket si një fëmijë, për shkak të një sëmundje të rrallë (Foto/Video)

Pinguini kërcen në barkë për t’i shpëtuar dhëmbëve të mprehtë të fokës (Video)

Pinguini kërcen në barkë për t’i shpëtuar dhëmbëve të mprehtë të fokës (Video)

Kim Jong-un nuk përdor tualetet publike – por ka një zgjidhje për takimin historik në Korenë e Jugut!

Kim Jong-un nuk përdor tualetet publike – por ka një zgjidhje për takimin historik në Korenë e Jugut!

Fshati zviceran që ofronte të holla për t’i shpëtuar boshatisjes, tani ka familjen e parë

Fshati zviceran që ofronte të holla për t’i shpëtuar boshatisjes, tani ka familjen e parë

Kina me “sytë nga lartë”, zbulon planin për ta “populluar” Hënën!

Kina me “sytë nga lartë”, zbulon planin për ta “populluar” Hënën!

Filiali i parë bankar pa punonjës, transaksionet dhe të gjitha kërkesat kryhen nga robotët (Video)

Filiali i parë bankar pa punonjës, transaksionet dhe të gjitha kërkesat kryhen nga robotët (Video)

Objekte të çuditshme që pak veta dinë për çfarë përdoren (Foto)

Objekte të çuditshme që pak veta dinë për çfarë përdoren (Foto)

Çorapet e humbura mund t’ju ketë ‘ngrënë’ makina e larjes (Foto)

Çorapet e humbura mund t’ju ketë ‘ngrënë’ makina e larjes (Foto)