Ja sa do të kushtojë modeli më i shtrenjtë i Galaxy S10

21.01.2019 20:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ja sa do të kushtojë modeli më i shtrenjtë i Galaxy S10

Një ditë pasi insajderi i industrisë mobile Evan Blass publikoi foto të tre modeleve Galaxy S10, detaje të reja u zbuluan sot.

TuttoAndroid raporton se ka marrë detaje të opsioneve të memories dhe kostos së Galaxy S10.

Flagshipët e rinj të Samsung raportohet se do të kenë 6 dhe 8GB RAM. Ndërsa modeli më i shtrenjtë Galaxy S10 Plus apo X mund të ketë deri në 12GB RAM.

Ky i fundit gjithashtu pritet të ketë 1TB memorie.

Mëposhtë gjeni modelet sipas çmimeve dhe RAM/Memorie:

  • S10 Lite 6/128GB – 779 euro
  • S10 6/128GB – 929 euro
  • S10 8/512GB – 1179 euro
  • S10 Plus 6/128 – 1049 euro
  • S10 Plus 8/512GB – 1299 euro
  • S10 Plus 12/1TB – 1599 euro

Siç mund ta shikoni nga lista e çmimeve, asnjë model nuk do të jetë i lirë ku modeli bazë fillon nga 779 euro.

Tre modelet pritet të debutojnë më 20 Shkurt ka konfirmuar Samsung. /PCWorld Albanian.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


A jeni edhe ju në këtë listë të 620 milion fjalëkalimeve publikuar ditën e sotme?

A jeni edhe ju në këtë listë të 620 milion fjalëkalimeve publikuar ditën e sotme?

Ndërron jetë portieri legjendar anglez Gordon Banks

Ndërron jetë portieri legjendar anglez Gordon Banks

Po ecte në plazh, modelja sulmohet nga një derr i cili e “kafshon” në të pasmet e saj (Video)

Po ecte në plazh, modelja sulmohet nga një derr i cili e “kafshon” në të pasmet e saj (Video)

Komuna e Skenderajt për festën e Pavarësisë ka organizuar të luhet “LUDO”, në sheshin “Adem Jashari” (Foto)

Komuna e Skenderajt për festën e Pavarësisë ka organizuar të luhet “LUDO”, në sheshin “Adem Jashari” (Foto)

Në Kosovë realizohet lindja “natyrale” cezariane, ku nëna dhe babai përjetojnë ndjesinë e lindjes!

Në Kosovë realizohet lindja “natyrale” cezariane, ku nëna dhe babai përjetojnë ndjesinë e lindjes!

Tottenham nuk dorëzohet për Ivan Perisicin

Tottenham nuk dorëzohet për Ivan Perisicin

Sportet elektronike do të lulëzojnë në 2019-ën thotë një raport

Sportet elektronike do të lulëzojnë në 2019-ën thotë një raport

Ardian Ismajli në radarin e Shakhtar Donetsk

Ardian Ismajli në radarin e Shakhtar Donetsk

Çifti japonez të cilëve ua vodhën drunjtë bonzai, u kërkojnë hajnave që së paku t’i ujisin (Foto)

Çifti japonez të cilëve ua vodhën drunjtë bonzai, u kërkojnë hajnave që së paku t’i ujisin (Foto)

Liga e Kampionëve është kthyer: Gjithçka që duhet të dini për katër ndeshjet e kësaj jave, nga transferimet te largimet dhe mungesat nga lëndimet

Liga e Kampionëve është kthyer: Gjithçka që duhet të dini për katër ndeshjet e kësaj jave, nga transferimet te largimet dhe mungesat nga lëndimet

Ripple eliminon pozitën e CMO krejtësisht

Ripple eliminon pozitën e CMO krejtësisht

Zyrtare: Abazaj kalon nga Anderlecht te Osjek

Zyrtare: Abazaj kalon nga Anderlecht te Osjek

Dy dietat që jua formësojnë trupin brenda një muaji!

Dy dietat që jua formësojnë trupin brenda një muaji!

Juventusi mendon të shpenzojë 200 milionë euro për Salah

Juventusi mendon të shpenzojë 200 milionë euro për Salah

Marsi siç nuk është parë ndonjëherë: Pamjet në formatin 360 shkallë, të realizuara nga Curiosity (Video)

Marsi siç nuk është parë ndonjëherë: Pamjet në formatin 360 shkallë, të realizuara nga Curiosity (Video)

Telefonët futuristikë mund të vinë andej nga nuk e prisnit

Telefonët futuristikë mund të vinë andej nga nuk e prisnit