Ja pamjet: Në këto filma, aktorët kanë bërë seks me të vërtetë (Foto +18)

01.10.2016 21:27
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ja pamjet: Në këto filma, aktorët kanë bërë seks me të vërtetë (Foto +18)

“Do jetë një film i egër. Do bëjmë seks me të vërtetë”.

Kështu deklaroi aktori i njohur Shia LeBeouef përpara se të niste xhirimi i filmit “Nymphomaniac”, me regjisor të famshmin dhe kontroversin Lars von Trier.

Por ky nuk është i pari film ku aktorët bëjnë seks me të vërtetë.

Shortbus-2006

Në këtë film të John Cameron Mitchell ka një skenë orgjie në një klub, e vërtetë e gjitha.

9 Songs-2004

Filmi e pati premierën në Kanë, por gazetat thanë se ai ishte më shumë porno se një film artistik.

The Brown Bunny-2003

Regjisori dhe aktori Vincent Gallo u kritikua ashpër për shkak të një skene të fortë me seks oral. Edhe ky film e pati premierën në Kanë.

Baise moi-2000

Filmi i regjisores Virgine Despentes u kritikua për skenat e forta me seks dhe dhunë.

Wild Orchide-1989

Filmi u censurua në SHBA. Aktorët kryesorë, Mickey Rourke dhe Carre Otis bënë seks jo vetëm në film, por edhe në jetën private patën një lidhje.

seks-hard-43

seks-treshe52

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


I thotë të dashurit se është me shoqen, i riu e kap ‘mat’ me dy djem

I thotë të dashurit se është me shoqen, i riu e kap ‘mat’ me dy djem

“Dashnori i mamit zhvishej para meje” , vajza nga Shkodra rrëfen tmerrin pas vdekjes së babait

“Dashnori i mamit zhvishej para meje” , vajza nga Shkodra rrëfen tmerrin pas vdekjes së babait

Këtë lloj të femrave meshkujt e tradhtojnë më së shumti

Këtë lloj të femrave meshkujt e tradhtojnë më së shumti

Për orgazëm më të mirë, kjo është koha e duhur për seks

Për orgazëm më të mirë, kjo është koha e duhur për seks

A është ky filmi i parë shqiptar me pullë të kuqe?

A është ky filmi i parë shqiptar me pullë të kuqe?

Çfarë duhet të dini për seksin pas lindjes

Çfarë duhet të dini për seksin pas lindjes

Seksi më i shtrenjtë i të gjithë kohërave

Seksi më i shtrenjtë i të gjithë kohërave

“Si gënjeva për virgjërinë për t’u martuar në Australi”, vajza nga Shkodra tregon vuajtjet që kaloi

“Si gënjeva për virgjërinë për t’u martuar në Australi”, vajza nga Shkodra tregon vuajtjet që kaloi

Rrëfehen prostitutat online: I gënjenim familjarët, mora dhe motrën në punë

Rrëfehen prostitutat online: I gënjenim familjarët, mora dhe motrën në punë

8 gjëra për të cilat meshkujt “luten” që femrat mos i bëjnë në shtrat +18

8 gjëra për të cilat meshkujt “luten” që femrat mos i bëjnë në shtrat +18

Ja një metodë e re për të zgjatur penisin, flet njeriu e zgjati të vetin

Ja një metodë e re për të zgjatur penisin, flet njeriu e zgjati të vetin

“S’ka ngel njeri pa e q** në Shkodër”, flet “virgjëresha” që i dolën bisedat erotike: Ma ka bërë … (Foto)

“S’ka ngel njeri pa e q** në Shkodër”, flet “virgjëresha” që i dolën bisedat erotike: Ma ka bërë … (Foto)

Vaginat që kushtojnë miliona dollarë. Yjet hapin këmbët dhe …‘zogu’ del në shesh (Foto +18)

Vaginat që kushtojnë miliona dollarë. Yjet hapin këmbët dhe …‘zogu’ del në shesh (Foto +18)

Kështu mund ta kuptoni nëse një femër sapo ka bërë seks

Kështu mund ta kuptoni nëse një femër sapo ka bërë seks

‘Do bëjmë seks tresh me burrin tim’/ Parukierja e Divjakës një ‘lubi’ seksi, i propozon vajzës në Instagram… (Foto)

‘Do bëjmë seks tresh me burrin tim’/ Parukierja e Divjakës një ‘lubi’ seksi, i propozon vajzës në Instagram… (Foto)

Rrëfehet 31 vjeçari: Punoj jashtë vendit dhe kur vij dua të bëj seks me gruan, por ajo…

Rrëfehet 31 vjeçari: Punoj jashtë vendit dhe kur vij dua të bëj seks me gruan, por ajo…