Ja çka i ndërtoi gruas së tij!

24.04.2020 05:15
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ja çka i ndërtoi gruas së tij!

Dave Eastwood i ka kaluar dy vitet e fundit duke e ndërtuar shtëpinë e re për vete dhe partneren e tij, Helen Kettleborough në West Yorkshire të Anglisë.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, gjatë ndërtimit, dyshja janë detyruar të jetojnë në garazhin e tyre.

Situata e pazakontë e jetesës ka bërë që Helen të ketë qasje vetëm në një vend të papërshtatshëm për të bërë dush.

Me këtë rast, 60 vjeçarja ka kohë që nuk është çlodhur në një banjë më adekuate – ndërsa ia ka bërë të qartë këtë fakt edhe burrit të saj.

Dave, i mërzitur nga ankesa e saj, vendosi të merrte gjërat nën kontroll, dhe ndërtoi një xhakuzi të improvizuar – duke përdorur “rimorkio të një traktori”.

Kështu në kohë izolimi, ai ndërtoi një “banjë” për gruan e tij, duke e mbushur kovën me ujë dhe xhel dushi.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


A duhet të kenë frikë shtatzënat nga COVID-19?

A duhet të kenë frikë shtatzënat nga COVID-19?

Efektet e distancimit social – ndikimi në aspektin psikologjik dhe menaxhimi i tyre

Efektet e distancimit social – ndikimi në aspektin psikologjik dhe menaxhimi i tyre

Ancelotti: Skuadra e Milanit që humbi Ligën e Kampionëve ndaj Liverpool në vitit 2005 ishte më e mirë se ekipet fituese të vitit 2003 dhe 2007

Ancelotti: Skuadra e Milanit që humbi Ligën e Kampionëve ndaj Liverpool në vitit 2005 ishte më e mirë se ekipet fituese të vitit 2003 dhe 2007

Ismaili: Tendencat autoritare të Qeverisë Kurti duhet të ndalen

Ismaili: Tendencat autoritare të Qeverisë Kurti duhet të ndalen

Kryeparlamentarja Osmani më e lumtur se kurrë, këndon së bashku me vajzat e saj

Kryeparlamentarja Osmani më e lumtur se kurrë, këndon së bashku me vajzat e saj

Kadrijaj: Haxhiu dhe Vitia po merren me trafikime testesh dhe njerëzish

Kadrijaj: Haxhiu dhe Vitia po merren me trafikime testesh dhe njerëzish

Heshtja e ndërkombëtarëve 21 vjet pas lufte, është amnisti për këto krime

Heshtja e ndërkombëtarëve 21 vjet pas lufte, është amnisti për këto krime

Kurti: Bisedova në telefon me përfaqësuesit e Sanxhakut, folëm rreth gjendjes së koronavirusit

Kurti: Bisedova në telefon me përfaqësuesit e Sanxhakut, folëm rreth gjendjes së koronavirusit

Tri figura të larta të LDK-së të pakënaqur me koalicionin në ardhje

Tri figura të larta të LDK-së të pakënaqur me koalicionin në ardhje

Kancelarja gjermane jep lajmin e mirë: Vaksina të jetë për të gjithë, Gjermania do ta marr përsipër

Kancelarja gjermane jep lajmin e mirë: Vaksina të jetë për të gjithë, Gjermania do ta marr përsipër

Lul Raka:  A mund të preket përsëri nga COVID-19 një pacient i shëruar?

Lul Raka: A mund të preket përsëri nga COVID-19 një pacient i shëruar?

Asociacioni i Komunave të Kosovës: Të lejohet mbajtja e mbledhjeve të kuvendeve komunale

Asociacioni i Komunave të Kosovës: Të lejohet mbajtja e mbledhjeve të kuvendeve komunale

LDK: Kurti po e shkelë Kushtetutën duke kufizuar lirinë e lëvizjes, po rrëshqasim në diktaturë

LDK: Kurti po e shkelë Kushtetutën duke kufizuar lirinë e lëvizjes, po rrëshqasim në diktaturë

Kurti: VV-së do t’i konvenonte mbajtja e zgjedhjeve më 14 qershor

Kurti: VV-së do t’i konvenonte mbajtja e zgjedhjeve më 14 qershor

Thaçi: Kërcënimet që vijnë nga grupi i Kurtit dhe të tjerëve duhet të ndalen urgjentisht

Thaçi: Kërcënimet që vijnë nga grupi i Kurtit dhe të tjerëve duhet të ndalen urgjentisht

KRONIKË E ZEZË Gjendet pa shenja jete një 19 vjeçar në Pejë

KRONIKË E ZEZË Gjendet pa shenja jete një 19 vjeçar në Pejë