‘Ishte i pari për mua, më bleu iPhone’/ Rrëfimi i vajzës nga Laçi për lidhjen me burrin e martuar…

22.09.2017 23:11
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
‘Ishte i pari për mua, më bleu iPhone’/ Rrëfimi i vajzës nga Laçi për lidhjen me burrin e martuar…

Dashuria e parë për një 18-vjeçare nga Laçi ka rezultuar një zhgënjim, pasi njeriu që kishte në krah në fakt ishte i martuar dhe kishte edhe fëmijë.

Kjo është historia e saj e rrëfyer për “ShkodraNews”.

Shkrimi i vajzës:

Përshëndetje! Jam një vajzë nga Laçi. Deri dy javë më parë isha femra më e lumtur në botë. Tani po vuaj tmerrësisht fort. Njoha dashurinë e jetës kur shkoja të ndihmoja kushëriren me shit në dyqanin e saj. Aty njoha B. Sa herë vinte blinte shumë gjëra dhe më thoshte të merrja ç’të doja. Ishte i veshur mirë fort, dhe vinte era parfum. Një ditë më fton për kafe e pranoj direkt se mezi po prisja.

Mbaj mend atë ditë shkuam në Shëngjin dhe më puthi e kaluam super krejt. Pas dy takimesh vendosa të pranoja të bëhesha e tija. Më thoshte që më dashuronte e do më merrte për nuse sa të mbarojë shkollën. Më trajtonte si princeshë. Më ka ble Iphone. Që nga xhinset e deri tek lyrjet e flokëve të gjitha. Biles më thoshte që nëse në shpi kanë nevojë për ndihmë. Por unë veç iher i mora kur donim me ik me pushime me prindërit.

E doja me shpirt edhe pse kishim 18 vite diference moshë. E dua prap. Ama telefonin s’ma linte me ja prek se thoshte ka gjëra pune. Na kishin parë dhe një ditë vjen babi në shtëpi dhe më qëllon me grusht. Aq fort sa rashë përtokë. I kishin thënë babit për lidhjen. Ishte tmerr, s’po kuptoja asgjë.

Babi më tha që ai ishte i martuar dhe e kishte vajzën 3 vjeçe. Aty kam qarë dhe i kam kërkuar babit falje në gjunjë e që nuk e dija. I bija telefonit të atij e nuk përgjigjet. E ka fikur. Po çmendem. Babi do t’më çojë të jetoj në Itali tek tezet se thotë tani na ke turpëruar. Nuk di si të veproj. Nuk dua të shkatërroj familje, por unë nuk e dija. Ai as më takoi t’më thoshte lamtumirë…/ShkodraNews/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Burrat që kanë këtë formë të organit gjenital rrezikohen nga ky lloj kanceri

Burrat që kanë këtë formë të organit gjenital rrezikohen nga ky lloj kanceri

Doktoresha ndahet nga i dashuri: Më tha se vagina ime…(Foto)

Doktoresha ndahet nga i dashuri: Më tha se vagina ime…(Foto)

“Do të jap virgjërinë time”, 15-vjeçarja nga Berati ofrohet për para, arsyeja e trishtë (Foto)

“Do të jap virgjërinë time”, 15-vjeçarja nga Berati ofrohet për para, arsyeja e trishtë (Foto)

Në një galeri të vetme, këto janë dashnoret e politikanëve shqiptarë (Foto)

Në një galeri të vetme, këto janë dashnoret e politikanëve shqiptarë (Foto)

Seks gjatë orarit të punës: Nëpunësit civil kapen në aksion, kërcënohen me përjashtim nga puna (Video)

Seks gjatë orarit të punës: Nëpunësit civil kapen në aksion, kërcënohen me përjashtim nga puna (Video)

“Nuk do të bëj më seks të keq” (Foto) +18

“Nuk do të bëj më seks të keq” (Foto) +18

Ja dëmet e shkaktuara nga seksi anal… do t’ju pataksin! +18

Ja dëmet e shkaktuara nga seksi anal… do t’ju pataksin! +18

Skandaloze! Beogradi, ‘strofulla’ ku turistët kryejnë seks me kafshët

Skandaloze! Beogradi, ‘strofulla’ ku turistët kryejnë seks me kafshët

Daqiq nuk di anglisht, por shikoni si këndon turqisht para Erdoganit (Video)

Daqiq nuk di anglisht, por shikoni si këndon turqisht para Erdoganit (Video)

Piknik dhe çmenduri: Festivali i seksit ‘Teddy Bare’ në SHBA (Foto +18)

Piknik dhe çmenduri: Festivali i seksit ‘Teddy Bare’ në SHBA (Foto +18)

Kapen duke bërë seks të hapur në rrugë, çifti filmohen dhe ia postojnë videon (Video, +18)

Kapen duke bërë seks të hapur në rrugë, çifti filmohen dhe ia postojnë videon (Video, +18)

Trondit 27-vjeçarja: Po bëj seks të çmendur me tre kolegë, por i dashuri…

Trondit 27-vjeçarja: Po bëj seks të çmendur me tre kolegë, por i dashuri…

“S’dalim dot në ballkon se shohim këta duke kryer marrëdhënie”, çifti në Fier (Foto +18)

“S’dalim dot në ballkon se shohim këta duke kryer marrëdhënie”, çifti në Fier (Foto +18)

‘Ishte i pari për mua, më bleu iPhone’/ Rrëfimi i vajzës nga Laçi për lidhjen me burrin e martuar…

‘Ishte i pari për mua, më bleu iPhone’/ Rrëfimi i vajzës nga Laçi për lidhjen me burrin e martuar…

Pozicionet seksi/ I hipi të dashurit sipër, detaji i këtyre fotove ka bërë bujë në internet… +18

Pozicionet seksi/ I hipi të dashurit sipër, detaji i këtyre fotove ka bërë bujë në internet… +18

I thotë të dashurit se është me shoqen, i riu e kap ‘mat’ me dy djem

I thotë të dashurit se është me shoqen, i riu e kap ‘mat’ me dy djem