Ish-truproja i Brad Pitt dhe Angelina Jolie zbulon të vërtetën rreth tyre

12.11.2020 15:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ish-truproja i Brad Pitt dhe Angelina Jolie zbulon të vërtetën rreth tyre

Mark Billy Billingham, një ish-anëtar i Regjimentit Special të Forcave Ajrore Australiane, i njohur gjithashtu si SAS, punoi si një nga truprojat e ish-çiftit të Hollywood – Angelina Jolie dhe Brad Pitt, dhe tani ai ka vendosur të flasë publikisht.

Ai tha që ai punoi për një vit e gjysmë për një çift të famshëm dhe se puna me ta ishte një përvojë e mrekullueshme. Në atë periudhë, ai kishte një detyrë që ishte më e rëndësishme se të gjithë të tjerët, dhe kjo ishte siguria e gjashtë fëmijëve të tyre.

“Unë isha i shqetësuar nëse dikush do të përpiqej t’i rrëmbente, për shkak të parave. Të dy u kujdesën se kush lëvizte përreth fëmijëve të tyre. E vetmja gjë që më befasoi gjatë bashkëpunimit me ta ishte mënyra se si ata menaxhojnë kohën e tyre, se si ata kanë kohë të mjaftueshme për familjen e tyre, për punën, deri në marrjen e aktiviteteve bamirëse”, tha Mark në një intervistë për Woman’s Day.

Ai gjithashtu kujdesej për disa yje të tjerë të Hollywoodit si Tom Cruise dhe modelja Kate Moss, por pretendon se Brad dhe Angelina ishin më të mirët.

Brad dhe Angelina u martuan në shtator 2014 në Francë pas një lidhje dhjetë vjeçare, dhe dy vjet më vonë ata filluan një proces divorci, i cili ende nuk ka mbaruar zyrtarisht.

Ata po luftojnë në një betejë ligjore për kujdestarinë e pesë fëmijëve të mitur, ndërsa djali i madh Maddox (19) është një i rritur dhe aktualisht është në Universitetin e Koresë së Jugut.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Klopp po planifikon të shesë dyshen e Liverpoolit

Klopp po planifikon të shesë dyshen e Liverpoolit

​Inteligjenca artificiale do ta dijë kur nuk i besojmë

​Inteligjenca artificiale do ta dijë kur nuk i besojmë

​Braga-Leicester City, analizë dhe formacionet e mundshme

​Braga-Leicester City, analizë dhe formacionet e mundshme

Aston Villa synon transferimin e Milot Rashicës

Aston Villa synon transferimin e Milot Rashicës

Nëna e dhjetë fëmijëve vdes 11 ditë pasi solli në jetë vajzën e saj të parë

Nëna e dhjetë fëmijëve vdes 11 ditë pasi solli në jetë vajzën e saj të parë

​8 gjëra që tërheqin gjininë e kundërt si magnet

​8 gjëra që tërheqin gjininë e kundërt si magnet

Kjo ishte dëshira e fundit e Maradonnas të cilën e zbuloi pak para se të vdiste

Kjo ishte dëshira e fundit e Maradonnas të cilën e zbuloi pak para se të vdiste

Vdekja e Maradonas, këto janë vendimet që sapo u morën për futbollin evropian

Vdekja e Maradonas, këto janë vendimet që sapo u morën për futbollin evropian

Vdes legjenda e futbollit botëror Diego Armando Maradona

Vdes legjenda e futbollit botëror Diego Armando Maradona

PSG mposht Leipzigun, Man United Basaksehirin

PSG mposht Leipzigun, Man United Basaksehirin

Barcelona dhe Juventusi sigurojnë kalimin në fazën tjetër të LK-së

Barcelona dhe Juventusi sigurojnë kalimin në fazën tjetër të LK-së

Shteti shet veturën e konfiskuar, tash duhet t’i kthejë borxhin pronarit

Shteti shet veturën e konfiskuar, tash duhet t’i kthejë borxhin pronarit

​5 gjëra te një grua që rrëzon çdo burrë në këmbë

​5 gjëra te një grua që rrëzon çdo burrë në këmbë

​5 mënyra për të shmangur infektimin me koronavirus në ambiente të mbyllura

​5 mënyra për të shmangur infektimin me koronavirus në ambiente të mbyllura

Këto janë ekipet që mund të kalojnë grupet këtë javë në Ligën e Kampionëve

Këto janë ekipet që mund të kalojnë grupet këtë javë në Ligën e Kampionëve