Ish-aktorja amerikane, tashmë pornostare sheh rritje të ardhurash nga izolimi i njerëzve prej koronavirusit

22.03.2020 00:34
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ish-aktorja amerikane, tashmë pornostare sheh rritje të ardhurash nga izolimi i njerëzve prej koronavirusit

maitland ward titsAktorja amerikane e filmave për të rritur ka parë një rritje të ardhura teksa audiencat kërkojë largime të vëmendjes gjatë karantinës së koronavirusit.

Tashmë 43-vjeçare, Maitland Ward është specializuar nëlojë solo para kamerës dhe thotë se fiton më shumë para se kur luante në filma.

Ward thotë: “Kam parë një rritje në të ardhurat e rrjetit sepse njerëzit janaë në shtëpi dhe kërkojnë zbavitje për të larguar mendjen nga ajo çështje e koronas”.

Kjo marrrveshje i lejon asaj dhe klientëve të kenë secili sigurinë e tyre.

“Edhe unë jam e bllokuar në shtëpi kështu që përpiqem të bëjmë shumë përmbajtje, thjesht për të mbushur kohën”.

Por jo të gjithë perfromuesit po përfitojnë nga situata teksa shumëstudio janë mbylur prej epipdemisë. Ndryshe është puna me performueset solo në rrjet.

Ajo shton: “Është e çuditshme që mund të fitoj para në një kohë krize si kjo shumë njerëz po lëndohen.”

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Efektet e lëngut të patates

Efektet e lëngut të patates

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Gjykata në Gjermani: Volkswagen të dëmshpërblejë klientët

Gjykata në Gjermani: Volkswagen të dëmshpërblejë klientët

Mungesa e vitaminës D/ Si ndikon për diabetin, ja ushqimet ku gjendet

Mungesa e vitaminës D/ Si ndikon për diabetin, ja ushqimet ku gjendet

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Publikon fotografi Keisi Medini, me bikini nga plazhi

Publikon fotografi Keisi Medini, me bikini nga plazhi

Aulas: Idiotët vendosën ndërprerjen e kampionatit, ndaj Juves me “këmbë të lidhura”

Aulas: Idiotët vendosën ndërprerjen e kampionatit, ndaj Juves me “këmbë të lidhura”

16 gjërat idiote për të cilat gratë shpenzojnë para (Foto)

16 gjërat idiote për të cilat gratë shpenzojnë para (Foto)

Trejsi Sejdini reagon për videon erotike që po çmend rrjetin (FOTOT)

Trejsi Sejdini reagon për videon erotike që po çmend rrjetin (FOTOT)

Befason tenisti i famshëm: Bëj seks çdo javë me tifozet mia

Befason tenisti i famshëm: Bëj seks çdo javë me tifozet mia

Përdhunoi shqiptaren për 48 orë/  Arrestohet ‘dragoi i Kavos’, rezistencë me armë ndaj policisë

Përdhunoi shqiptaren për 48 orë/ Arrestohet ‘dragoi i Kavos’, rezistencë me armë ndaj policisë

Federata Franceze vendos: Ligue 1 nis më 22 gusht

Federata Franceze vendos: Ligue 1 nis më 22 gusht

E veshur me fustan të zi, Enca: Shtrati im akoma vetëm

E veshur me fustan të zi, Enca: Shtrati im akoma vetëm

Era Istrefi sjellë fotografi nga shtëpia e saj

Era Istrefi sjellë fotografi nga shtëpia e saj

Nxënësi i klasës së parë në Fushë Kosovë, i dedikon mësueses një video emocionuese

Nxënësi i klasës së parë në Fushë Kosovë, i dedikon mësueses një video emocionuese

Tre fëmijë me tri nëna të ndryshme, Kastro Zizo: Nuk ndalem me kaq

Tre fëmijë me tri nëna të ndryshme, Kastro Zizo: Nuk ndalem me kaq