Irina: Ronaldo nuk ishte mashkulli ideal për mua

08.03.2015 22:30
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Irina: Ronaldo nuk ishte mashkulli ideal për mua

Për herë të parë bukuroshja ruse Irina Shayk ka folur për ndarjen e saj nga futbollisti i Realit të Madridit Cristiano Ronaldo. Nëse CR7 deri tani nuk ka lëshuar ndonjë pakënaqësi ndaj saj, ajo nuk ngurron që ta konsiderojë atë jo të përshtatshëm. Në një intervistë për revistën “Hola” dhe që është pasyruar në shumë media botërore se Ronaldo nuk ishte mashkulli i saj ideal.

“Nëse ke një lidhje, ajo duhet të jetë e mirë, përndryshe nuk zgjat” – ka thënë Irina ndërsa flet më pas për mashkullin ideal. “Mashkulli ideal? Të jetë besnik, i ndershëm dhe një xhentëlmen i cili di si të respektojë femrat. Unë mendova se e gjeta një, por…jo” – e ka mbyllur modelja ruse.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Vdes në moshën 59-vjeçare vajza e vogël e Nelson Mandela-s

Vdes në moshën 59-vjeçare vajza e vogël e Nelson Mandela-s

Jolie e quan të bijën Zahara një ‘femër të jashtëzakonshme’: Kam mësuar shumë prej saj

Jolie e quan të bijën Zahara një ‘femër të jashtëzakonshme’: Kam mësuar shumë prej saj

Madonna pozon topless në moshën 61-vjeç (foto +18)

Madonna pozon topless në moshën 61-vjeç (foto +18)

Dafina nuk ndalet, gati duetin me një artist të huaj

Dafina nuk ndalet, gati duetin me një artist të huaj

​Elton John merr monedhën e tij

​Elton John merr monedhën e tij

Veseli me urim të veçantë për datëlindjen e bashkëshortes së tij

Veseli me urim të veçantë për datëlindjen e bashkëshortes së tij

Bashkëshortja e Will Smith në një lidhje jashtë-martesore me aprovimin e aktorit

Bashkëshortja e Will Smith në një lidhje jashtë-martesore me aprovimin e aktorit

Dentisti bie në “hall”, modelja e famshme i shkon në klinikë pa reçipeta (FOTO)

Dentisti bie në “hall”, modelja e famshme i shkon në klinikë pa reçipeta (FOTO)

Ja çfarë dëshire luksoze ka Learta në kohën e pandemisë

Ja çfarë dëshire luksoze ka Learta në kohën e pandemisë

Biznesmen e zeshkan i pashëm, më në fund zbulohet i dashuri i Liberta Spahiut

Biznesmen e zeshkan i pashëm, më në fund zbulohet i dashuri i Liberta Spahiut

Publikohet bashkëpunimi i Getit dhe Majk për këtë verë

Publikohet bashkëpunimi i Getit dhe Majk për këtë verë

Afrona vishet në fustan të shkurtër, por për çka i pyeti ndjekësit?

Afrona vishet në fustan të shkurtër, por për çka i pyeti ndjekësit?

Dua Lipa bëhet femra e parë që arrin këtë sukses

Dua Lipa bëhet femra e parë që arrin këtë sukses

Rolling Stones paralajmërojnë Trump që të mos i përdor këngët e tyre – ose të ballafaqohet me veprim juridik

Rolling Stones paralajmërojnë Trump që të mos i përdor këngët e tyre – ose të ballafaqohet me veprim juridik

Dhurata Dora lanson këngën e re “Ferrari”

Dhurata Dora lanson këngën e re “Ferrari”

Tayna sjell fotografi nga xhirimet e klipit të ri

Tayna sjell fotografi nga xhirimet e klipit të ri