IPKO, RRETHI VEROR: KOMUNIKONI FALAS ME 10 VETA NË RRETH

26.06.2015 11:57
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
IPKO, RRETHI VEROR: KOMUNIKONI FALAS ME 10 VETA NË RRETH

Me pakon Rrethi Veror, bisedat mes 10 numrave të IPKO-së do të jenë të gjata dhe pa kufi
Prishtinë, 26 qershor 2015 – Përdoruesit e telefonisë mobile IPKO të cilët komunikojnë vazhdimisht me miqtë dhe të afërmit e tyre, tani e kanë mundësinë e komunikimit shumë herë më të shpeshtë dhe pa kufi me 10 numrat e tyre të zgjedhur.
Me aktivizimin e pakos Rrethi Veror, IPKO ua mundëson përdoruesve të saj me parapagim që të komunikojnë pandërprerë me 10 numra për 24 orë në ditë, për një muaj të plotë.
Aktivizimi i ofertës Rrethi Veror bëhet duke thirrur kodin *147#, dhe për një muaj kushton 3 euro.
“Rrethi Veror është pako unike e cila mund të konsiderohet si dhuratë e telefonisë mobile IPKO për përdoruesit e saj gjatë fillimit të kësaj vere – kohës kur komunikmi me të afërmit dhe miqtë është më i shpeshtë dhe më i nevojshëm” ka thënë Robert Erzin, drejtor ekzekutiv i kompanisë IPKO.
Rrethi Veror është pako promocionale.
IPKO është operatori i parë mobil në Kosovë që kosovarëve u ka ofruar risitë, produktet dhe shërbimet më bashkëkohore të telefonisë mobile, për çmimet më të volitshme të mundshme.
IPKO vazhdon të mbetet telefonia e parë mobile e cila ka ofruar edhe rrjetin 3G dhe atë 4G në Kosovë. dasma1

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dropbox i ri dëshiron të jetë qendra e përditshmërisë suaj

Dropbox i ri dëshiron të jetë qendra e përditshmërisë suaj

Telekomi i Kosovës ka edhe tre ditë afat për t’i paguar 25 milionë euro Z-Mobile

Telekomi i Kosovës ka edhe tre ditë afat për t’i paguar 25 milionë euro Z-Mobile

Fotot e para të Galaxy Note 10 zbulojnë ekranin gjigand

Fotot e para të Galaxy Note 10 zbulojnë ekranin gjigand

Adoptimi i 5G-së disa herë më i shpejtë se ai i 4G

Adoptimi i 5G-së disa herë më i shpejtë se ai i 4G

Sanksionet Amerikane, Huawei shtyn debutimin e laptopëve deri në një afat të pacaktuar

Sanksionet Amerikane, Huawei shtyn debutimin e laptopëve deri në një afat të pacaktuar

Facebook ju paguan nëse e lejoni tu gjurmojë telefonin

Facebook ju paguan nëse e lejoni tu gjurmojë telefonin

Internet të shpejtësisë së lartë përmes dritës në fluturimet ajrore

Internet të shpejtësisë së lartë përmes dritës në fluturimet ajrore

Shazam mund të identifikojë muzikën që luhet nëpër aplikacione

Shazam mund të identifikojë muzikën që luhet nëpër aplikacione

LG prezanton monitorët e parë në botë me kohë përgjigje 1ms

LG prezanton monitorët e parë në botë me kohë përgjigje 1ms

Aplikacioni iCloud në Windows 10 më i fuqishëm se asnjëherë më parë

Aplikacioni iCloud në Windows 10 më i fuqishëm se asnjëherë më parë

Zuckerberg i bëjnë video deepfake

Zuckerberg i bëjnë video deepfake

Telekom Albania 400 milionë euro dividend nga fitimet e saj për aksionerët e Cosmote

Telekom Albania 400 milionë euro dividend nga fitimet e saj për aksionerët e Cosmote

PUBG, video loja me fitimin më të lartë në botë

PUBG, video loja me fitimin më të lartë në botë

Ora inteligjente e Xiaomi sfidon Apple Watch për gjysmën e çmimit

Ora inteligjente e Xiaomi sfidon Apple Watch për gjysmën e çmimit

Apple ka mjaftueshëm kapacitete nëse bllokohet prodhimi i iPhone në Kinë

Apple ka mjaftueshëm kapacitete nëse bllokohet prodhimi i iPhone në Kinë

Amazon beson se robotët nuk do të punojnë dot pa staf njerëzor

Amazon beson se robotët nuk do të punojnë dot pa staf njerëzor