Inter-Milan, zbulohen formacionet zyrtare, Conte me lëvizje befasuese

17.10.2020 18:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Inter-Milan, zbulohen formacionet zyrtare, Conte me lëvizje befasuese

Kampionati italian, Serie-A, sonte, me fillim nga ora 18:00, sjell derbin më të madh lokal, ndërmjet Interit dhe Milanit i cili zhvillohet në “Giuseppe Meazza”, raporton KosovaPress.

Të dy skuadrat vijnë nga rezultatet pozitive të javëve të para dhe sonte kërkojnë fitore përballë njëri-tjetrit.

Këto janë formacionet zyrtare.

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, De Vrij, Kolarov; Hakimi, Barella, Brozovic,Vidal, Darmian; Lukaku, Lautaro.

Milan: (4-2-3-1): Donnarumma; Calabria, Kjaer, Romagnoli, Hernandez; Kessié, Bennacer; Saelemaekers, Calhanoglu, Leao; Ibrahimovic

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Inter-Milan, zbulohen formacionet zyrtare, Conte me lëvizje befasuese

Inter-Milan, zbulohen formacionet zyrtare, Conte me lëvizje befasuese

Ndeshje spektakolare, shënohët goli i dytë në ndeshjen Everton-Liverpool

Ndeshje spektakolare, shënohët goli i dytë në ndeshjen Everton-Liverpool

Lëndohet ylli i Liverpoolit, largohet nga loja

Lëndohet ylli i Liverpoolit, largohet nga loja

Dy minuta lojë dhe ka gol në derbin Everton – Liverpool

Dy minuta lojë dhe ka gol në derbin Everton – Liverpool

Formacionet e mundshme të derbit mes Interit dhe Milanit

Formacionet e mundshme të derbit mes Interit dhe Milanit

Ronaldo: Nuk e kam shkelur protokollin, pres të kthehem së shpejti e të shijoj jetën

Ronaldo: Nuk e kam shkelur protokollin, pres të kthehem së shpejti e të shijoj jetën

Nesër Drag Race i fundit për këtë vit

Nesër Drag Race i fundit për këtë vit

Kabineti i Komshiq: Vendimi për mos njohjen e Kosovës nuk ishte unanim

Kabineti i Komshiq: Vendimi për mos njohjen e Kosovës nuk ishte unanim

Goli i Hadergjonajt zgjidhet si më i miri në “Play-Off” në Ligën e Kombeve

Goli i Hadergjonajt zgjidhet si më i miri në “Play-Off” në Ligën e Kombeve

Babai i Krasniqit i kërkon atij ti “var dorëzat”, Krasniqi i kthen përgjigje

Babai i Krasniqit i kërkon atij ti “var dorëzat”, Krasniqi i kthen përgjigje

Krasniqi: Grushti ndaj Boesel ishte grushti i 15 viteve, pas meçit ai përfundoi në spital

Krasniqi: Grushti ndaj Boesel ishte grushti i 15 viteve, pas meçit ai përfundoi në spital

Deschamps lavdëron Pogban në përballjen ndaj Kroacisë

Deschamps lavdëron Pogban në përballjen ndaj Kroacisë

Vieri frikëson Milanin: Ky lojtar i Interit është më i miri në botë

Vieri frikëson Milanin: Ky lojtar i Interit është më i miri në botë

Greqi – Kosovë, mbyllet pa fitues, Kosova me lojë më cilësore por pa rezultat

Greqi – Kosovë, mbyllet pa fitues, Kosova me lojë më cilësore por pa rezultat

Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes Greqi – Kosovë, rezultati dhe statistikat

Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes Greqi – Kosovë, rezultati dhe statistikat

“Përshëndetje baba”. Totti mallëngjen me mesazhin lamtumirës për babain

“Përshëndetje baba”. Totti mallëngjen me mesazhin lamtumirës për babain