Inskenon kidnapimin e së bijës, për të vetëdijësuar prindërit që lënë fëmijët pa mbikëqyrje (Video)

28.04.2018 15:19
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Inskenon kidnapimin e së bijës, për të vetëdijësuar prindërit që lënë fëmijët pa mbikëqyrje (Video)

Një baba nga Surgut i Rusisë, angazhoi një aktor për t’ia ‘kidnapuar’ të bijën nga parku i lojërave, që të ngre vetëdijen mbi fëmijët që lihen të luajnë vetëm.

Derisa vajza lëshohej në tobogan, nëna e cila ishte larguar për arsye të panjohura, mbeti e shtangur kur nuk po e shihte vajzën e saj askund, transmeton Telegrafi.

Inskenimi që mund ta shihni më poshtë, ka ngjallur reagime të shumta, shkaku i frikësimit të vogëlushes, që mund të mbetej me pasoja të konsiderueshme.

“Desha t’i tregoj gruas sime dhe të gjithë tjerëve, që nuk bën të lihen fëmijët vetëm. Vajza ime është qetësuar dhe tani është mirë”, ka shkruar babai, pas kritikave të shumta. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Vazhdimisht ju dalin puçrra në fytyrë? Urgjentisht pushoni t’i bëni këto gjëra!

Vazhdimisht ju dalin puçrra në fytyrë? Urgjentisht pushoni t’i bëni këto gjëra!

Vesa Luma dhe Big Basta kthehen me videoklipin që nuk pritej

Vesa Luma dhe Big Basta kthehen me videoklipin që nuk pritej

Juve duhet t’i paguajë përqindje agjentit të Ronaldos mbi 20 milionë euro

Juve duhet t’i paguajë përqindje agjentit të Ronaldos mbi 20 milionë euro

Luana Vjollca tregon pse e shtuna është dita e saj më e lumtur

Luana Vjollca tregon pse e shtuna është dita e saj më e lumtur

Munishi: Anglia ka identitet të Tottenhemit

Munishi: Anglia ka identitet të Tottenhemit

Metoda e çmendur e pastrimit të veshëve me qiri

Metoda e çmendur e pastrimit të veshëve me qiri

Afërdita Dreshaj: Si lindi historia ime e dashurisë dhe gjithçka nuk dini për dasmën

Afërdita Dreshaj: Si lindi historia ime e dashurisë dhe gjithçka nuk dini për dasmën

Reshitaj: Pas fitores së Zvicrës ndaj Serbisë, talentët shqiptarë kanë marrë më shumë vëmendje

Reshitaj: Pas fitores së Zvicrës ndaj Serbisë, talentët shqiptarë kanë marrë më shumë vëmendje

Microsoft publikon ndërtimin 17704 të Windows 10-ës

Microsoft publikon ndërtimin 17704 të Windows 10-ës

Të pasmet e Armina Mevlanit të super sulmuara, por këtë herë na befasoi

Të pasmet e Armina Mevlanit të super sulmuara, por këtë herë na befasoi

Unitedi synon transferimin e Dybalas

Unitedi synon transferimin e Dybalas

Enca i vë "flakën" palestrës, pozat e saj çmendin të gjithë

Enca i vë "flakën" palestrës, pozat e saj çmendin të gjithë

Vida kalon Kroacinë në epërsi ndaj Rusisë

Vida kalon Kroacinë në epërsi ndaj Rusisë

Shikimi i dobësuar ka lidhje me dobësimin e mendjes së kthjellët?

Shikimi i dobësuar ka lidhje me dobësimin e mendjes së kthjellët?

Angela Martini në vilën e Playboy, super sexy me pozat e saj

Angela Martini në vilën e Playboy, super sexy me pozat e saj

Kroacia barazon ndaj Rusisë me golin e Kramaricit

Kroacia barazon ndaj Rusisë me golin e Kramaricit