Insect Protect, rrjeta kundër insekteve (Video)

29.07.2020 15:54
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Insect Protect, rrjeta kundër insekteve (Video)

Insect Protect bënë prodhimin dhe montimin e rrjetave speciale nga alumini kundër insekteve dhe pluhurit.

Insect Protect është kompani private e cila vepron në Republikën e Kosovës, përkatësisht në qytetetin e Gjilanit dhe në gjithë Kosovën, poashtu sipas kërkesës bëjmë eksportin edhe në diasporë.

Montimi bëhet në të gjitha llojet e dritareve apo dyerve nga alumini, metali, druri apo plastika, në të gjitha dimenzionet në mënyrë të papenguar mund të happen e mbyllen pa pengesa.

Me fillimin e nxehtësisë, shfaqen shumë insekte dhe bëjnë pickimin e lëkurës së trupit të njeriut. Por nëse vërtet dëshironi ajër të pastër në shtëpi, rrjeta speciale kundër mushkonjave ju ndihmon të mbroheni nga insektet ndërsa vazhdon të lejojë ajrin freskët.

Largoni insektet e mërzitshme dhe të bezdisshme nga shtëpitë tuaja, ambijentet afariste, magazinat, depotë etj.

Për me shumë informata ju mund të kontaktoni në T: +38344176893 apo  facebook: Insect Protect.

(Artikull i sponsorizuar)

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Vaksina anticovid më shpejt se sa e kishim imagjinuar në treg

Vaksina anticovid më shpejt se sa e kishim imagjinuar në treg

Aksident mes tri veturash në Rrugën e Kombit, vdes një prej shoferëve

Aksident mes tri veturash në Rrugën e Kombit, vdes një prej shoferëve

Joe Biden letër Agim Rexhepit: Zoti ju bekoftë!

Joe Biden letër Agim Rexhepit: Zoti ju bekoftë!

OVL UÇK reagon pas vazhdimit të mandatit të Speciales

OVL UÇK reagon pas vazhdimit të mandatit të Speciales

Daut Haradinaj: Nuk hyhet në Kosovë duke kaluar mbi varrezat masive e eshtrat e shqiptarëve të masakruar

Daut Haradinaj: Nuk hyhet në Kosovë duke kaluar mbi varrezat masive e eshtrat e shqiptarëve të masakruar

Vdes nga Covid-19 një shtatzënë në QKUK

Vdes nga Covid-19 një shtatzënë në QKUK

Komuna e Prishtinës vendos t’i ndihmojë mediat me 100 mijë euro

Komuna e Prishtinës vendos t’i ndihmojë mediat me 100 mijë euro

AstraZeneca do të bëjë teste shtesë për vaksinën antiCOVID-19

AstraZeneca do të bëjë teste shtesë për vaksinën antiCOVID-19

Vazhdon mandati i Dhomave të Specializuara dhe Zyrës së Prokurorit të Specializuar

Vazhdon mandati i Dhomave të Specializuara dhe Zyrës së Prokurorit të Specializuar

​Lajçak informon Bundestagun për dialogun Kosovë-Serbi

​Lajçak informon Bundestagun për dialogun Kosovë-Serbi

10 viktima dhe 656 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

10 viktima dhe 656 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

​Kurti: Qeveria Hoti nuk është legjitime – ja kur duhet të zgjidhet presidenti i ri

​Kurti: Qeveria Hoti nuk është legjitime – ja kur duhet të zgjidhet presidenti i ri

​BE kritikohet për anshmëri në dialogun Kosovë-Serbi

​BE kritikohet për anshmëri në dialogun Kosovë-Serbi

Shaip Kamberi vendos flamurin shqiptar në Kuvendin e Serbisë

Shaip Kamberi vendos flamurin shqiptar në Kuvendin e Serbisë

Kërcënohet zëvendësministri Zafir Berisha

Kërcënohet zëvendësministri Zafir Berisha

Nga Prokuroria flasin për plagosjen e 4 personave në Deçan

Nga Prokuroria flasin për plagosjen e 4 personave në Deçan