INFOSOT prej sonte me dizajn të ri

08.03.2015 18:10
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ky është dizajni i ri i Infosot (BETA) në të cilin është punuar tash e një muaj.
Para jush është një dizajn krejt ndryshe nga ai paraprak, një portal me format shumë më lehtë të navigueshëm, dizajn që u mundëson shfletim shumë më të shpejt të të gjitha lajmeve.
Në faqen e parë të portalit gjenden shumica e lajmeve që publikohen gjatë ditës në portal. Për t’i lexuar krejt këto lajme, duhet ta përdorni “scroll-in” e mausit tuaj.

Në dizajnin e ri, janë hequr disa rubrika dhe janë shtuar disa tjera, ndërkohë që do të shtohen edhe rubrika të reja.

Versioni i ri i INFOSOT tani ofron një nivel më të lartë të sigurisë së vizitorëve, ku përmes protokolit Hypertext Transfer Protocol Secure (HTTPS) Infosot.com mbron 100% anonimitetin dhe privatësinë e vizitorit.

Dizajni i ri ofron hapësirë të pafundme për marketing dhe forma, mundësi komplet të reja marketingu me dimensione standarte nderkombëtare.

Redaksia e Infosot.com ju dëshiron lexim të këndshëm.
Informohu me ne.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Juncker: Zgjedhjet të mbahen më 30 qershor

Juncker: Zgjedhjet të mbahen më 30 qershor

Haziri: LDK të ketë kujdes, sondazhet nuk përkthehen automatikisht në vota (Video)

Haziri: LDK të ketë kujdes, sondazhet nuk përkthehen automatikisht në vota (Video)

Të gjitha mashtrimet e Rrahim Hashimit, kjo është aktakuza e ngritur kundër tij në vitin 2015

Të gjitha mashtrimet e Rrahim Hashimit, kjo është aktakuza e ngritur kundër tij në vitin 2015

Meta: Nuk ka dhe nuk do të ketë zgjedhje pa dekretin e presidentit

Meta: Nuk ka dhe nuk do të ketë zgjedhje pa dekretin e presidentit

Shkup: Pas trysnisë nga BE-ja shtohen angazhimet kundër korrupsionit

Shkup: Pas trysnisë nga BE-ja shtohen angazhimet kundër korrupsionit

Clinton: Bota duhet ta shohë Kosovën si vend të demokracisë

Clinton: Bota duhet ta shohë Kosovën si vend të demokracisë

Nuk po u besojnë syve: mediat serbe Kombëtares së Kosovës i referohen ndryshe

Nuk po u besojnë syve: mediat serbe Kombëtares së Kosovës i referohen ndryshe

OKB – shikoni si ua ngriti zërin Çitakut, britanikëve e amerikanëve

OKB – shikoni si ua ngriti zërin Çitakut, britanikëve e amerikanëve

Takimi Kosovë-Serbi në Paris mund të mos mbahet, paralajmëron Haradinaj

Takimi Kosovë-Serbi në Paris mund të mos mbahet, paralajmëron Haradinaj

Çitaku i përgjigjet shefit të UNMIK’ut dhe Daçiqit: Zyrtari rus kishte motosharrë në veturë

Çitaku i përgjigjet shefit të UNMIK’ut dhe Daçiqit: Zyrtari rus kishte motosharrë në veturë

Matoshi bashkë me deputetë dalin në teren,  vizitojnë një gurëthyes në Malishevë

Matoshi bashkë me deputetë dalin në teren, vizitojnë një gurëthyes në Malishevë

Tanin kritika të ashpra ndaj autoriteteve kosovare për arrestimin e punonjësve të UNMIK-ut

Tanin kritika të ashpra ndaj autoriteteve kosovare për arrestimin e punonjësve të UNMIK-ut

Daçiq plot ankesa ndaj Kosovës në OKB: Populli serb po terrorizohet

Daçiq plot ankesa ndaj Kosovës në OKB: Populli serb po terrorizohet

Kosovarët e kthyer nga Zvicra, në shtator përsëri do t’i marrin pensionet

Kosovarët e kthyer nga Zvicra, në shtator përsëri do t’i marrin pensionet

Vuçiq: Gati se është e sigurt që nuk do të ketë takim në Paris

Vuçiq: Gati se është e sigurt që nuk do të ketë takim në Paris

Osmani: Kosova dhe Maqedonia e Veriut intensivisht po lidhen mes veti

Osmani: Kosova dhe Maqedonia e Veriut intensivisht po lidhen mes veti