Imitatori i Kim Jong-un kërcen me “tifozet” e Koresë së Jugut, para se të nxirret jashtë nga sigurimi (Video)

14.02.2018 19:08
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Imitatori i Kim Jong-un kërcen me “tifozet” e Koresë së Jugut, para se të nxirret jashtë nga sigurimi (Video)

Një imitues i Kim Jong Un që kërkonte një lidhje dashuri për Ditën e Shën Valentinit kërceu shkurtimisht me “ushtrinë e bukurive” të Koresë së Veriut në një lojë hokej në Olimpiadën e Dimrit.

Por, siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, kërcimi i tij nuk mundi të zgjaste shumë pasi u largua nga sigurimi.

Imituesi, i cili e quan veten Howard nga Australia, u paraqit në garën e hokejit të akullit të femrave në mes të Koresë dhe Japonisë të mërkurën duke veshur një mbulesë të gjatë të zezë dhe syze.

Kjo ishte paraqitja e dytë e Howard në këto Olimpiada. Ai u shfaq fillimisht gjatë Ceremonisë së Hapjes me një imitues të presidentit amerikan, Donald Trump. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Notat e lojtarëve: Real 2-4 Atletico, Diego Costa më i miri – zhgënjen mbrojtja e Realit

Notat e lojtarëve: Real 2-4 Atletico, Diego Costa më i miri – zhgënjen mbrojtja e Realit

Seleni ul rrezikun nga diabeti

Seleni ul rrezikun nga diabeti

Një nënë fiton 12,600 funte nga agjencia e takimeve, sepse nuk arriti të gjejë ‘njeriun e ëndrrave të saj’ (Foto)

Një nënë fiton 12,600 funte nga agjencia e takimeve, sepse nuk arriti të gjejë ‘njeriun e ëndrrave të saj’ (Foto)

Promovuesi i boksit, Frank Warren akuzon Joshuan dhe Eddie Hearnin për moszhvillimin e meçit ndaj Wilderit

Promovuesi i boksit, Frank Warren akuzon Joshuan dhe Eddie Hearnin për moszhvillimin e meçit ndaj Wilderit

Gola, përmbysje, vazhdime – Atletico nënshtron Realin dhe fiton Superkupën e UEFA-s

Gola, përmbysje, vazhdime – Atletico nënshtron Realin dhe fiton Superkupën e UEFA-s

Laxalt arrin në Milano, thotë se është i lumtur

Laxalt arrin në Milano, thotë se është i lumtur

A i keni ditur si ndikon misri në organizmin tuaj?

A i keni ditur si ndikon misri në organizmin tuaj?

Kapakun e stilolapsit që e përpiu si fëmijë, i mbeti në mushkëri për 40 vjet (Foto)

Kapakun e stilolapsit që e përpiu si fëmijë, i mbeti në mushkëri për 40 vjet (Foto)

Juve nuk do të bëjë ofertë për Rabiot, por do të presë deri në sezonin e ardhshëm

Juve nuk do të bëjë ofertë për Rabiot, por do të presë deri në sezonin e ardhshëm

E ardhmja e bazuar në evidencë

E ardhmja e bazuar në evidencë

Torpedo e paralajmëron Kukësin se ndeshja kthyese do të vëzhgohet nga UEFA

Torpedo e paralajmëron Kukësin se ndeshja kthyese do të vëzhgohet nga UEFA

Ngrënia e mëngjesit i bën ushtrimet fizike më efikase

Ngrënia e mëngjesit i bën ushtrimet fizike më efikase

Superliga e Shqipërisë, Policia e Shtetit nuk do ta sigurojë më rendin në stadiume

Superliga e Shqipërisë, Policia e Shtetit nuk do ta sigurojë më rendin në stadiume

Gjenden ‘djajtë’ e Tasmanisë, ka shpresë se speciet nuk do të vdesin

Gjenden ‘djajtë’ e Tasmanisë, ka shpresë se speciet nuk do të vdesin

Breshkat e shfrytëzuan shpinën e hipopotamit, si një pushimore në mes të liqenit (Foto)

Breshkat e shfrytëzuan shpinën e hipopotamit, si një pushimore në mes të liqenit (Foto)

Arbnor Muja kalon nga Trepça ’89 te Eintracht Braunschweig

Arbnor Muja kalon nga Trepça ’89 te Eintracht Braunschweig