Ibrahimovic rezulton pozitiv me Covid-19

24.09.2020 17:06
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ibrahimovic rezulton pozitiv me Covid-19

Ylli i Milanit, suedezi Zlatan Ibrahimovic ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmin e ka kumtuar ekipi aktual i tij, AC Milan. Një ditë pas konfirmimit që Leo Duarte ka rezultuar pozitiv me Covid-19, Milan konfirmoi që edhe Ibrahimovic i është bashkuar asaj liste. Ai është karantinuar në shtëpinë e tij, raportojnë autoritetet italiane.

Ibrahimovic do të mungojë në ndeshjen e sotme ndaj Bodoe/Glimt në kuadër te Evropa Ligës.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Ibrahimovic rezulton pozitiv me Covid-19

Ibrahimovic rezulton pozitiv me Covid-19

​Virusi i ri ‘Alien’ mund të vjedhë kredencialet nga 226 aplikacione duke përfshirë Facebook, Gmail, Snapchat

​Virusi i ri ‘Alien’ mund të vjedhë kredencialet nga 226 aplikacione duke përfshirë Facebook, Gmail, Snapchat

Legjenda e Barcelonës Suarez, i bashkohet Atletico Madridit

Legjenda e Barcelonës Suarez, i bashkohet Atletico Madridit

Superliga e Kosovës-Përfundon dhe java e dytë

Superliga e Kosovës-Përfundon dhe java e dytë

Në arkivat polake zbulohen të dhëna për James Bond-in e vërtetë

Në arkivat polake zbulohen të dhëna për James Bond-in e vërtetë

Si ndikon selfi në shëndetin mendor?

Si ndikon selfi në shëndetin mendor?

Djeg në bikini: Jay Lo perfekte edhe në fotot e paparacëve

Djeg në bikini: Jay Lo perfekte edhe në fotot e paparacëve

Arsenali me ofertë të re për Aouar

Arsenali me ofertë të re për Aouar

Francesco Totti, legjenda drejt rikthimit në Romë

Francesco Totti, legjenda drejt rikthimit në Romë

PSG teston Interin, kërkon dy yjet e mesfushës zi-kaltër

PSG teston Interin, kërkon dy yjet e mesfushës zi-kaltër

Leicester City-Arsenal, formacionet e mundshme

Leicester City-Arsenal, formacionet e mundshme

Lampard: Cech ishte vendimtar për transferimin e Mendy-t

Lampard: Cech ishte vendimtar për transferimin e Mendy-t

Suarez-Atletico, Barcelona bllokon transferimin e lojtarit

Suarez-Atletico, Barcelona bllokon transferimin e lojtarit

Barcelona dhe Manchester United në bisedime për Ousmane Dembele

Barcelona dhe Manchester United në bisedime për Ousmane Dembele

Gjyshja bie ‘pre’ e dashnorit

Gjyshja bie ‘pre’ e dashnorit

Çfarë është mikropenisi dhe si ndikon në jetën seksuale të një burri?

Çfarë është mikropenisi dhe si ndikon në jetën seksuale të një burri?