I riu dhunon brutalisht gruan shtatzëne, pretendonte se ishte mbartëse e koronavirusit

19.03.2020 22:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
I riu dhunon brutalisht gruan shtatzëne, pretendonte se ishte mbartëse e koronavirusit

Një burrë nga Florida është arrestuar, pasi dhunoi brutalisht një grua shtatzëne, duke pretenduar se ajo ishte mbartëse e koronavirusit të ri. John Cory Newell, 24 vjeç, mendohet se ka qenë në gjendje të dehur në momentin që ka dhunuar gruan. E gjithë ngjarja ndodhi në një kompleks pallatesh në në zonën e njohur si “Lee County”.

Ishin britmat e gruas së dhunuar, ato që bënë policinë të reagonte. Në momentin që policia mbërrin në vendin e ngjarjes, shikuan John teksa i kishte vendosur të dyja duart rreth qafës së gruas dhe po tentonte ta mbyste. Oficerët e policisë u munduan që të bisedonin me të, por ishte thuajse e pamundur, pasi ai nuk i përgjigjej thirrjes së tyre, shkruajnë mediat e huaja.

Në këto kushte, oficerët u detyruan që të ndërhynin dhe të arrestonin atë forcërisht, duke i shkaktuar dhe disa plagë të dukshme në fytyrë. Emri i John Cory Newell nuk është i panjohur për policinë, pasi i riu është arrestuar edhe tre herë të tjera që prej kohës kur erdhi për të jetuar në Florida, shkruajnë mediat e huaja.

/tch/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


A duhet të kenë frikë shtatzënat nga COVID-19?

A duhet të kenë frikë shtatzënat nga COVID-19?

Kryeparlamentarja Osmani më e lumtur se kurrë, këndon së bashku me vajzat e saj

Kryeparlamentarja Osmani më e lumtur se kurrë, këndon së bashku me vajzat e saj

Apple, Google, njoftim në telefon për ekspozimin ndaj koronavirusit

Apple, Google, njoftim në telefon për ekspozimin ndaj koronavirusit

Mjekët në Gjermani vijojnë të pozojnë nudo në shenjë proteste për mungesën e mjeteve mbrojtëse (Fotot)

Mjekët në Gjermani vijojnë të pozojnë nudo në shenjë proteste për mungesën e mjeteve mbrojtëse (Fotot)

Rusi/ 35 vjeçarja vret shoqen e saj, pjesët e trupit të viktimës përfundojnë në ushqim për qentë

Rusi/ 35 vjeçarja vret shoqen e saj, pjesët e trupit të viktimës përfundojnë në ushqim për qentë

Policia e interviston Gold AG për shkak të këngës së fundit

Policia e interviston Gold AG për shkak të këngës së fundit

Klubet që nuk preken nga kriza e Koronavirus sa i përket merkatos. Reali, Interi dhe…

Klubet që nuk preken nga kriza e Koronavirus sa i përket merkatos. Reali, Interi dhe…

Njerku i kapi duke kryer marrëdhënie intime, 16 vjeçarja dhe i dashuri punësuan dikë për ta vrarë

Njerku i kapi duke kryer marrëdhënie intime, 16 vjeçarja dhe i dashuri punësuan dikë për ta vrarë

Ina: Përjetova gjendje shoku, kur Geri doli në takim me Antonetën (Foto)

Ina: Përjetova gjendje shoku, kur Geri doli në takim me Antonetën (Foto)

Griezmann, Coutinho, Pochettino… Newcastle kërkon lavdinë

Griezmann, Coutinho, Pochettino… Newcastle kërkon lavdinë

Ja çka i ndërtoi gruas së tij!

Ja çka i ndërtoi gruas së tij!

Arrestohet punonjësja e supermarketit që falsifikoi testin e koronavirusit për t’iu shmangur punës

Arrestohet punonjësja e supermarketit që falsifikoi testin e koronavirusit për t’iu shmangur punës

Sallata 3 ngjyrëshe, më e shëndetshmja e stinës

Sallata 3 ngjyrëshe, më e shëndetshmja e stinës

Kamomil, qumësht dhe kanellë, kura natyrale që shëron trupin tuaj

Kamomil, qumësht dhe kanellë, kura natyrale që shëron trupin tuaj

Bale dhuron 500 mijë funta në spitalin ku ka lindur për të ndihmuar në betejën ndaj koronavirusit

Bale dhuron 500 mijë funta në spitalin ku ka lindur për të ndihmuar në betejën ndaj koronavirusit

Si u njoh me bashkëshorten, Lyrical Son: Në fillim e shihja si fëmijë! (Video)

Si u njoh me bashkëshorten, Lyrical Son: Në fillim e shihja si fëmijë! (Video)