I ndaluari me qafën më të gjerë se kokën (Foto)

22.11.2018 18:29
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
I ndaluari me qafën më të gjerë se kokën (Foto)

Charles Dion McDowell nga Florida e Shteteve të Bashkuara, e ka kokën normale, por qafën shumë më të gjerë.

Kjo ka bërë që fotografia e 31-vjeçarit të ndaluar për shitje të drogës, të bëhet virale duke mbledhur edhe shumë komente dhe reagime nga shikuesit, transmeton Telegrafi.

“Duket se tatuazhin në qafë, e ka paguar për metra katrorë” si dhe “si i shkuan përreth kësaj qafë të gjerë”, ishin dy prej komenteve të shumta.

McDowell pas ndalimit

Të ndaluarin, që ka dosje të shkeljeve të ulëta, e liruan të mbrohet në liri, në këmbim të 5,600 dollarëve, nëse e shkelë lirinë me kusht.

Ende nuk dihet nëse madhësia e qafës së McDowell ka të bëjë me ndonjë gjendje të rrallë fizike, apo ushtrimeve të shumta. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Marotta: Kurrë nuk e kam shkarkuar asnjë trajner në 22 vite karrirrë

Marotta: Kurrë nuk e kam shkarkuar asnjë trajner në 22 vite karrirrë

Facebook Messenger sjell funksionin që përdoruesit e kanë kërkuar aq shumë

Facebook Messenger sjell funksionin që përdoruesit e kanë kërkuar aq shumë

Mino Raiola mund ta parandalojë transferimin e De Ligt te Barcelona

Mino Raiola mund ta parandalojë transferimin e De Ligt te Barcelona

Boateng zbulon shumë gjëra: Loja me Messin, fëmijëria me para, Anglia, lindja e fëmijës së parë dhe racizmi

Boateng zbulon shumë gjëra: Loja me Messin, fëmijëria me para, Anglia, lindja e fëmijës së parë dhe racizmi

Albërie Hadërgjonaj si “vajzë” e re

Albërie Hadërgjonaj si “vajzë” e re

Ja sesi FBI-ja shpëtoi startupin Amerikan nga Huawei

Ja sesi FBI-ja shpëtoi startupin Amerikan nga Huawei

Bakayoko i lumtur te Milani, dëshiron të vazhdojë me kuqezinjtë

Bakayoko i lumtur te Milani, dëshiron të vazhdojë me kuqezinjtë

Nusja kineze eci drejt altarit, me një mace që nuk i largohej nga pjesa pasme e fustanit (Video)

Nusja kineze eci drejt altarit, me një mace që nuk i largohej nga pjesa pasme e fustanit (Video)

Prisnin të shihni një krokodil, turistët mbetën të habitur kur nga uji doli edhe një peshkaqen (Video)

Prisnin të shihni një krokodil, turistët mbetën të habitur kur nga uji doli edhe një peshkaqen (Video)

MKRS bën ndarjen e bursave për shpresat olimpike për vitin 2019

MKRS bën ndarjen e bursave për shpresat olimpike për vitin 2019

Vetëm kështu është drejt: Si duhet t’i radhisni artikujt në frigorifer!

Arsyeja pse nuk duhet tu besoni artikujve në Facebook që flasin për shëndetin

Arsyeja pse nuk duhet tu besoni artikujve në Facebook që flasin për shëndetin

Zyrtare: Liria prezanton dy përforcimet më të reja

Zyrtare: Liria prezanton dy përforcimet më të reja

Piatek i mahnitur nga atmosfera si lojtar i Milanit

Piatek i mahnitur nga atmosfera si lojtar i Milanit

Apple u paguan miliona dollarë autoriteteve Franceze

Apple u paguan miliona dollarë autoriteteve Franceze

Ramos nuk e përjashton mundësinë që të bëhet trajner pas pensionimit

Ramos nuk e përjashton mundësinë që të bëhet trajner pas pensionimit