I këput organin gjenital kunatit dhe e dërgon në polici: Më përdhunonte vazhdimisht

13.02.2016 09:47
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
I këput organin gjenital kunatit dhe e dërgon në polici: Më përdhunonte vazhdimisht

Një grua 32 vjeçare në Indi, i ka këputur organin gjenital kunatit të saj dhe ia ka dërguar policisë, duke pretenduar se ai e kishte përdhunuar vazhdimisht dhe ajo nuk mundi të duronte më. E shoqëruar me tre fëmijët e saj, ajo shkoi në policinë në Sidhi që gjendet në distriktin Madhaya Pradesh në Indi dhe u tregoi policëve për ngjarjen që kishte ndodhur.

Policët menjëherë dërguan mbështetje mjekësorë për kuantin, mirëpo ai u gjet i vetëvrarë. Kunati kishte varur veten tek një pemë afër shtëpisë së tij. Gruaja kishte jetuar në bashkësi me kuantin pasi burri i saj punonte më shumë se 700 kilometra larg shtëpisë. Ajo u kishte thënë policëve që vazhdimisht është abuzuar nga kunati i saj dhe mënyra e vetme për ta ndaluar ishte kjo, raporton “Times of India”.

Sipas zëdhënësit të policisë në Sidhi, Abid Khan gruaja është nën akuzën për tentativë vrasje, raporton NOA. Numri i grave të përdhunuara në Indi, sipas Byrosë të Krimeve Nacionale është ngritur me 33 % në vitin 2014, që është një shifër alarmante.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Trump mendon se ekzekutivi i Apple e ka emrin Tim Apple

Trump mendon se ekzekutivi i Apple e ka emrin Tim Apple

Nëse hani domate do të jetoni më gjatë

Nëse hani domate do të jetoni më gjatë

Vodafone: Bllokimi i Huawei do të pengojë 5G

Vodafone: Bllokimi i Huawei do të pengojë 5G

Linja e re e smartfonëve Galaxy S10 paraqitet zyrtarisht në Tiranë

Linja e re e smartfonëve Galaxy S10 paraqitet zyrtarisht në Tiranë

Shkencëtarët zbulojnë një ‘xham’ që e shkatërron bakterin E.coli

Shkencëtarët zbulojnë një ‘xham’ që e shkatërron bakterin E.coli

Mbretëresha e Britanisë përdor për herë të parë Instagramin

Mbretëresha e Britanisë përdor për herë të parë Instagramin

Spitali i Mitrovicës dhe “Ariani Company” i shtojnë VALA-s 650 konsumatorë të rinj

Spitali i Mitrovicës dhe “Ariani Company” i shtojnë VALA-s 650 konsumatorë të rinj

Konsumimi i një gote vere apo birre në ditë rrit shtypjen e gjakut

Konsumimi i një gote vere apo birre në ditë rrit shtypjen e gjakut

Qëndroi në skajet e ndërtesës së lart, bëri ushtrime trupore përjashta kolonave (Video)

Qëndroi në skajet e ndërtesës së lart, bëri ushtrime trupore përjashta kolonave (Video)

Një problem sigurie në shfletuesin Chrome po përdorej në disa sulme kibernetike

Një problem sigurie në shfletuesin Chrome po përdorej në disa sulme kibernetike

Ish-eskorta: Nuk jam penduar. Bëja seks edhe me të moshuar

Ish-eskorta: Nuk jam penduar. Bëja seks edhe me të moshuar

Gruaja që nuk i njeh as fytyrat e familjarëve të saj diagnostikohet me një çrregullim të rrallë

Gruaja që nuk i njeh as fytyrat e familjarëve të saj diagnostikohet me një çrregullim të rrallë

Transformon fytyrën nëpërmjet grimit që të ngjajë me personazhet e filmave (Foto)

Transformon fytyrën nëpërmjet grimit që të ngjajë me personazhet e filmave (Foto)

Gmail Smart Compose vjen tek të gjithë telefonët Android

Gmail Smart Compose vjen tek të gjithë telefonët Android

Funksioni i ri i Google Maps u shpëton “kokën” shoferëve

Funksioni i ri i Google Maps u shpëton “kokën” shoferëve

E bëri nervoz duke e vënë në lojë me tortën e dasmës, dhëndri godet nusen – gati e rrëzoi për tokë (Video)

E bëri nervoz duke e vënë në lojë me tortën e dasmës, dhëndri godet nusen – gati e rrëzoi për tokë (Video)