I dehur përfundoi atje, në mëngjes e kuptoi se ishte në shtëpinë e gabuar – pronarët e befasojnë me sjelljet e tyre (Video)

17.04.2019 11:24
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
I dehur përfundoi atje, në mëngjes e kuptoi se ishte në shtëpinë e gabuar – pronarët e befasojnë me sjelljet e tyre (Video)

Një i dehur u zgjua dhe mbeti i hutuar kur pa se gjendej në një shtëpi të panjohur, pas një mbrëmje në Glasgow.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për një burrë skocez i cili kishte shkuar në shtëpinë e gabuar dhe ra në gjumë në divanin e tyre.

Ai zbulon se kishte shkuar në shtëpinë e gabuar dhe kishte rënë në gjumë në një shtrat të improvizuar – por jo para se të bënte një kafe për veten.

Por për fat të mirë të tij, pronari e shtëpisë e merr këtë punë si diçka qesharake dhe ai kalon mirë.

“Një çift më zgjoi duke më pyetur ‘kush je ti?’”, rrëfen ai përmes kamerës.

Ai vazhdon të shpjegojë se çifti që e gjeti në gjumë në divanin e tyre për fat të mirë e pa anën e qeshur të ngjarjes – dhe madje i ofroi atij një filxhan çaj dhe një cigare. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


I dehur përfundoi atje, në mëngjes e kuptoi se ishte në shtëpinë e gabuar – pronarët e befasojnë me sjelljet e tyre (Video)

I dehur përfundoi atje, në mëngjes e kuptoi se ishte në shtëpinë e gabuar – pronarët e befasojnë me sjelljet e tyre (Video)

Mbrojtja ligjore e Assange, mbështetësit mbledhin fonde

Mbrojtja ligjore e Assange, mbështetësit mbledhin fonde

Njihuni me makinën më të re elektrike të Volkswagen ID Roomzz

Njihuni me makinën më të re elektrike të Volkswagen ID Roomzz

Franca thirrje Bashkimit Evropian për rregullimin e kriptomonedhave

Franca thirrje Bashkimit Evropian për rregullimin e kriptomonedhave

A është ky fundi i kohështrirjes së Facebook?

A është ky fundi i kohështrirjes së Facebook?

Pas arrestimit të Assange Ekuadori përballet me 40 milionë sulme kibernetike

Pas arrestimit të Assange Ekuadori përballet me 40 milionë sulme kibernetike

Sony zbulon detajet e para të PlayStation 5

Sony zbulon detajet e para të PlayStation 5

Samsung nuk ndalet, fillon punën me procesorët e gjeneratës tjetër

Samsung nuk ndalet, fillon punën me procesorët e gjeneratës tjetër

Tualeti i kafenesë që rrethohet në tri anë me akuarium, për të cilin u shpenzuan 200 mijë funte (Foto)

Tualeti i kafenesë që rrethohet në tri anë me akuarium, për të cilin u shpenzuan 200 mijë funte (Foto)

Apple dhuron para për rindërtimin e katedrales Notre Dame

Apple dhuron para për rindërtimin e katedrales Notre Dame

Enca nuk i fshehë më kilet, të pasmet e saj zhgënjejnë

Enca nuk i fshehë më kilet, të pasmet e saj zhgënjejnë

Microsoft konkurron Apple me një palë kufje wireless

Microsoft konkurron Apple me një palë kufje wireless

Franca thirrje Bashkimi Evropian për rregullimin e kriptomonedhave

Franca thirrje Bashkimi Evropian për rregullimin e kriptomonedhave

Shkencëtarët printojnë një zemër 3D me material qelizor

Shkencëtarët printojnë një zemër 3D me material qelizor

Google paralajmëron ardhjen e modeleve buxhetore të Pixel 3 dhe 3 XL

Google paralajmëron ardhjen e modeleve buxhetore të Pixel 3 dhe 3 XL

Policia Amerikane, 50 arrestime me dron

Policia Amerikane, 50 arrestime me dron