I dashuri i një gruaje, i zhveshur kërceu nga një dritare – pasi burri i saj u kthye në shtëpi! (Video)

27.11.2018 11:31
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
I dashuri i një gruaje, i zhveshur kërceu nga një dritare – pasi burri i saj u kthye në shtëpi! (Video)

Disa pamje të një njeriu të zhveshur i cili bie nga një dritare kanë tërhequr shumë vëmendje në rrjetet sociale.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për pamje të cilat ngjajnë me skena filmi, në të cilat shihet momenti kur një burrë të varur për një dritare, ndërsa në pjesën tjetër, se si ai bie nga aty.

Për fat të mirë, ai nuk bie drejtpërdrejt në tokë, por në një kontejner që ishte nën dritare, kështu që, siç thuhet në përshkrim, ai shpëtoi nga vdekja e sigurt.

Po sipas përshkrimit, bëhet fjalë për një burrë i cili kishte qenë në një “vizitë” tek një e dashur e tij, por kur burri i saj u kthye në shtëpi, ai u detyrua të shpëtonte nga dritarja. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


I dashuri i një gruaje, i zhveshur kërceu nga një dritare – pasi burri i saj u kthye në shtëpi! (Video)

I dashuri i një gruaje, i zhveshur kërceu nga një dritare – pasi burri i saj u kthye në shtëpi! (Video)

Prishet “mallkimi”, arkeologët hapin varrin 3000 vjeçar egjiptian (Video)

Prishet “mallkimi”, arkeologët hapin varrin 3000 vjeçar egjiptian (Video)

Juve-Valencia: Formacionet e mundshme, Dybala në sulme me Mandzukic e CR7

Juve-Valencia: Formacionet e mundshme, Dybala në sulme me Mandzukic e CR7

Paraqitje fantastike e Kevin Durant, realizon 49 pikë në fitoren e Warriors kundër Magic

Paraqitje fantastike e Kevin Durant, realizon 49 pikë në fitoren e Warriors kundër Magic

Vetëm Bushi u mbijeton ndryshimit të trajnerëve të grupmoshave nga FSHF-ja

Vetëm Bushi u mbijeton ndryshimit të trajnerëve të grupmoshave nga FSHF-ja

Arrestohen tre bullgarë për vjedhjen e 5 milion dollarëve në monedha kriptografike

Arrestohen tre bullgarë për vjedhjen e 5 milion dollarëve në monedha kriptografike

Kalon binarët edhe pse rampa ishte e mbyllur, për një fije floku i shpëton vdekjes çiklisti (Video)

Kalon binarët edhe pse rampa ishte e mbyllur, për një fije floku i shpëton vdekjes çiklisti (Video)

Messi: Qëllim i është që të zhvillohem si futbollist, jo çmimet individuale

Messi: Qëllim i është që të zhvillohem si futbollist, jo çmimet individuale

Rusia padit Google për shkeljen e ligjeve të vendit

Rusia padit Google për shkeljen e ligjeve të vendit

Allegri: Juve i do të gjitha trofetë

Allegri: Juve i do të gjitha trofetë

Interneti celular më i shpejtë se ai Wi-Fi në 33 shtete

Interneti celular më i shpejtë se ai Wi-Fi në 33 shtete

Lëshuesja me kostum bëhet e para që kalon mbi Arktikun e ftohtë (Video)

Lëshuesja me kostum bëhet e para që kalon mbi Arktikun e ftohtë (Video)

Gabigol kthehet te Interi, nga aty në Angli e do Evertoni

Gabigol kthehet te Interi, nga aty në Angli e do Evertoni

Shteti Amerikan i Ohio pranon pagesat e taksave në Bitcoin

Shteti Amerikan i Ohio pranon pagesat e taksave në Bitcoin

Të martën mbahet seanca gjyqësore për portierin e Partizanit, Alban Hoxha

Të martën mbahet seanca gjyqësore për portierin e Partizanit, Alban Hoxha

Iniesta: Mourinho krijoji urrejtje, nuk kishte më rivalitet mes Barcelonës dhe Real Madridit

Iniesta: Mourinho krijoji urrejtje, nuk kishte më rivalitet mes Barcelonës dhe Real Madridit