Hyri në veturë ndërmjet hapësirës së vogël të dritares, pasi pronarja harroi çelësat brenda (Foto)

30.04.2018 11:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Hyri në veturë ndërmjet hapësirës së vogël të dritares, pasi pronarja harroi çelësat brenda (Foto)

Caroline Conway kishte shkuar t’i shëtiste qentë e saj në Dundee të Skocisë, por kur doli prej veturës i harroi çelësat brenda.

Fillimisht, ajo deshi ta thyente njërin xham të Volkswagen Transporter, por e ndaluan tre të rinj që u gjenden pranë, transmeton Telegrafi.

“Njëri prej tyre, hyri përmes hapësirës së vogël të dritares së hapur, ndërsa dy të tjerë e ndihmuan gjatë tërë kohës. Pasi e hapi derën, u largua pa më treguar si e ka emrin”, ka thënë Conway.

Pronarja e veturës ka thënë se ishte e lodhur, ndërsa në shtëpi kishte lënë disa këlysh vetëm dhe donte të thyente xhamin, sepse nuk po gjente zgjidhje tjetër.

“Duhet të jetë ndonjë i ri që punon në cirk, lëvizjet e tij ishin shumë të shkathëta. Të tre ishin të sjellshëm dhe nder për familjet e tyre”, ka shtuar ajo.

Videoja ku shfaqet ngjarja është përhapur me shpejtësi në internet, por u largua nga frika se teknika tij, mund të përdoret nga hajnat për të hyrë në vetura. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Mariano Diaz nuk pranon të rikthehet te Reali si zëvendësues i Benzemas

Mariano Diaz nuk pranon të rikthehet te Reali si zëvendësues i Benzemas

Sot pritet të mbahet takimi i shumëpritur Modric-Perez

Sot pritet të mbahet takimi i shumëpritur Modric-Perez

Sevilla afër nënshkrimit me Andre Silvan

Sevilla afër nënshkrimit me Andre Silvan

Interi ka marrëveshje me Modricin, e pret takimin e tij me Realin

Interi ka marrëveshje me Modricin, e pret takimin e tij me Realin

Vardy nënshkruan për katër vjet me Leicesterin

Vardy nënshkruan për katër vjet me Leicesterin

Malcolm – Barca, një hakmarrje për Romën

Malcolm – Barca, një hakmarrje për Romën

Guardiola gati për fillimin e sezonit pas verës së “qetë”

Guardiola gati për fillimin e sezonit pas verës së “qetë”

Vieria paralajmëron Balotellin

Vieria paralajmëron Balotellin

Allegri u nderua nga interesimi i Realit

Allegri u nderua nga interesimi i Realit

Kukësi pëson humbje të thellë në Gjeorgji nga Torpedo

Kukësi pëson humbje të thellë në Gjeorgji nga Torpedo

Robben flet për rëndësinë e Boatengut te Bayerni

Robben flet për rëndësinë e Boatengut te Bayerni

Do të doja të isha përkrah tij – Courtois shpreson që të bashkohet me Hazardin te Reali

Do të doja të isha përkrah tij – Courtois shpreson që të bashkohet me Hazardin te Reali

Zyrtare: Atletico konfirmon transferimin e Kalinic

Zyrtare: Atletico konfirmon transferimin e Kalinic

UEFA zbulon nominimet për portierin, mbrojtësin, mesfushorin dhe sulmuesin e sezonit 2017/18 në Ligën e Kampionëve

UEFA zbulon nominimet për portierin, mbrojtësin, mesfushorin dhe sulmuesin e sezonit 2017/18 në Ligën e Kampionëve

PSG kthehet pas Donnarummas, në lojë edhe emrat e Rabiot, Draxler dhe Di Maria

PSG kthehet pas Donnarummas, në lojë edhe emrat e Rabiot, Draxler dhe Di Maria

Superkupa: Drita-Prishtina, gjilanasit do të jenë vendas në Stadiumin ‘Fadil Vokrri’, biletat nën menaxhimin e FFK-së

Superkupa: Drita-Prishtina, gjilanasit do të jenë vendas në Stadiumin ‘Fadil Vokrri’, biletat nën menaxhimin e FFK-së