Hoxhaj viziton babanë e Thaçit: Rrënofsh sa malet, Kosova është me ty në këto orë të liga

31.12.2020 20:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Hoxhaj viziton babanë e Thaçit: Rrënofsh sa malet, Kosova është me ty në këto orë të liga

Kandidati për kryeministër nga PDK, Enver Hoxhaj, ka vizituar edhe babanë e ish-presidentit, Hashim Thaçi, Haxhi Thaçin.

Përmes një shkrimi në Facebook, Hoxhaj është shprehur se figurat e mëdha si Hashim Thaçi edukohen dhe ngrihen vetëm nga burra atdhetar.

“Në një bashkëbisedim të ndjerë dhe krejt personal sonte me të, e falënderova nga zemra për gjithçka që i ka dhënë Kosovës. Rrënofsh sa malet baca Haxhi. Kosova është me ty në këto orë të liga!”, ka shkruar Hoxhaj.

Postimi i plotë:

Figurat e mëdha si Hashim Thaçi edukohen dhe ngrihen vetëm nga burra atdhetar. I tillë është Haxhi Thaçi, babai i presidentit Hashim Thaçi. Në një bashkëbisedim të ndjerë dhe krejt personal sonte me të, e falënderova nga zemra për gjithçka që i ka dhënë Kosovës. Rrënofsh sa malet baca Haxhi. Kosova është me ty në këto orë të liga!

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Hoxhaj viziton babanë e Thaçit: Rrënofsh sa malet, Kosova është me ty në këto orë të liga

Hoxhaj viziton babanë e Thaçit: Rrënofsh sa malet, Kosova është me ty në këto orë të liga

Proceset ekzistuese mbi licencimin e shfrytëzuesve të mineraleve ndërtimore e industriale nuk sigurojnë mbrojtje të mjedisit

Proceset ekzistuese mbi licencimin e shfrytëzuesve të mineraleve ndërtimore e industriale nuk sigurojnë mbrojtje të mjedisit

Osmani u drejtohet qytetarëve: Na presin ditë më të mira

Osmani u drejtohet qytetarëve: Na presin ditë më të mira

Kandidatura për kryeministër, Hoti mori 92 vota nga 94 anëtarë të KP të LDK-së

Kandidatura për kryeministër, Hoti mori 92 vota nga 94 anëtarë të KP të LDK-së

KEDS, përpjekje maksimale për të rikthyer furnizimin me energji në Rugovë

KEDS, përpjekje maksimale për të rikthyer furnizimin me energji në Rugovë

FSK-ja në misione të përbashkëta me Gardën Kombëtare të Ajovës

FSK-ja në misione të përbashkëta me Gardën Kombëtare të Ajovës

MF-FKGK nënshkruan marrëveshjen e bashkëpunimit për subvencionimin e tarifës së garancisë

MF-FKGK nënshkruan marrëveshjen e bashkëpunimit për subvencionimin e tarifës së garancisë

Kosova ndihmon Kroacinë me 100 mijë euro

Kosova ndihmon Kroacinë me 100 mijë euro

Vrasja e katërfishtë në Pozhoran, Vitia të premten në ditë zie

Vrasja e katërfishtë në Pozhoran, Vitia të premten në ditë zie

Hoxhaj: Kosova po rrezikohet nga zhbërja e shtetit

Hoxhaj: Kosova po rrezikohet nga zhbërja e shtetit

3 të vdekur dhe 184 raste të reja me COVID-19

3 të vdekur dhe 184 raste të reja me COVID-19

Pengesat e integrimit evropian të Maqedonisë së Veriut

Pengesat e integrimit evropian të Maqedonisë së Veriut

Tahiri takon drejtorin e KEDSI-it: Duam furnizim stabil me rrymë për Vitin e Ri

Tahiri takon drejtorin e KEDSI-it: Duam furnizim stabil me rrymë për Vitin e Ri

​Telekomi i Kosovës: 2020 vit shumë sfidues por i qëndrueshëm financiarisht

​Telekomi i Kosovës: 2020 vit shumë sfidues por i qëndrueshëm financiarisht

​Qeveria e Kosovës për marrëveshjen me ShBA: Garanton investimet amerikane në Kosovë

​Qeveria e Kosovës për marrëveshjen me ShBA: Garanton investimet amerikane në Kosovë

​Vetëvritet një person në Prishtinë

​Vetëvritet një person në Prishtinë