Hoxhaj për Hajdarin: Deputete e re me shumë potencial

30.03.2019 14:52
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Hoxhaj për Hajdarin: Deputete e re me shumë potencial

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, është takuar sot me deputeten e Parlamentit të Shqipërisë, Rudina Hajdari.

Hoxhaj tha se Hajdari është një politikane me potencial, njofton Klan Kosova.

“Një politikane e re me shumë potencial dhe një zë i fuqishëm në Shqipëri që po ndjek gjurmët e babait të saj, politikanit Azem Hajdari, për forcimin e demokracisë dhe perspektivës evropiane të shtetit shqiptar”, tha Hoxhaj.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Shkon në 32 numri i viktimave nga vërshimet në Afganistan

Shkon në 32 numri i viktimave nga vërshimet në Afganistan

Hoxhaj për Hajdarin: Deputete e re me shumë potencial

Hoxhaj për Hajdarin: Deputete e re me shumë potencial

Kylie Jenner e guximshme, poston fotografi pa ‘make-up’

Kylie Jenner e guximshme, poston fotografi pa ‘make-up’

Familja kosovare deportohet nga Gjermania në Kosovë, policia ua theu derën e banesës

Familja kosovare deportohet nga Gjermania në Kosovë, policia ua theu derën e banesës

Kosnett paralajmëron Haradinajn: Durimit të SHBA-ve mund t’i vije fundi

Kosnett paralajmëron Haradinajn: Durimit të SHBA-ve mund t’i vije fundi

Limaj thotë se është në interes të Serbisë ta njohë Kosovën

Limaj thotë se është në interes të Serbisë ta njohë Kosovën

Bleona mahnit me të kuqe në Beverly Hills

Bleona mahnit me të kuqe në Beverly Hills

Ramush Haradinaj: Kosova, pjesë e botës që i prin Amerika

Ramush Haradinaj: Kosova, pjesë e botës që i prin Amerika

Bahtiri: Peticionin për bashkimin e Mitrovicës e kanë nënshkruar edhe intelektualët serbë

Bahtiri: Peticionin për bashkimin e Mitrovicës e kanë nënshkruar edhe intelektualët serbë

Dy persona mashtrohen rreth terminëve për viza

Dy persona mashtrohen rreth terminëve për viza

Policia apelon te qytetarët të mos ndezin zjarre në natyrë

Policia apelon te qytetarët të mos ndezin zjarre në natyrë

Qeveria edhe ekspertët, qëndrime të kundërta për ekonominë

Qeveria edhe ekspertët, qëndrime të kundërta për ekonominë

Clark: Gligorovi më tha më 1999: Shqiptarët nuk janë si boshnjakët, nuk durojnë, do të luftojnë

Clark: Gligorovi më tha më 1999: Shqiptarët nuk janë si boshnjakët, nuk durojnë, do të luftojnë

Ambasadori rus: Korrigjimi i kufijve është ide amerikane dhe jo ruse

Ambasadori rus: Korrigjimi i kufijve është ide amerikane dhe jo ruse

Haradinaj, Vuçiqit: Nuk mund të kërkosh investime gjermane në një rajon të cilin po e destabilizon

Haradinaj, Vuçiqit: Nuk mund të kërkosh investime gjermane në një rajon të cilin po e destabilizon

Nora Gjakova ia shton Kosovës 700 pikë Olimpike

Nora Gjakova ia shton Kosovës 700 pikë Olimpike