Historia+18/ Shoqja më kërkoi të kryeja marrëdhënie me burrin e saj, por diçka shkoi tmerrësisht keq

02.10.2016 21:22
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Historia+18/ Shoqja më kërkoi të kryeja marrëdhënie me burrin e saj, por diçka shkoi tmerrësisht keq

E dëshpëruar se po i shkatërrohej martesa, një femër i ka kërkuar shoqes së saj që të kryente marrëdhënie seksuale me bashkëshortin e saj. Një histori e komplikuar, pasi vajza mendonte se ndoshta do ta ndihmonte shoqen e saj duke zbatuar idenë e saj të çmendur, por gjërat kanë dalë jashtë kontrollit. Ja çfarë i shkruan ajo psikologes së “The Sun”:

Letra e vajzës:

“E dashur psikologe Deidre, kam shumë nevojë për ndihmë pasi unë dhe shoqja ime jemi në telashe të mëdha. Ne jemi të dyja 25­vjeçe, ajo është e martuar dhe ka dy fëmijë, por kohët e fundit ka pasur shumë probleme me të shoqin. Ai filloi ta tradhtonte, të rrinte deri vonë jashtë dhe të pinte alkool aq sa filloi edhe ta dhunonte.

Kur mamaja e shoqes sime e mësoi këtë e denoncoi, por kur policia i vajti në shtëpi shoqes, ajo u tha se nuk kishin aspak probleme dhe i dëboi. Të gjithë këtë e bëri se nuk do që të prishë familjen dhe të dëmtojë psikologjinë e fëmijëve të vegjël.

Prandaj ajo më kërkoi mua që të bëhesha dashnorja e të shoqit se ndoshta kështu do ta sillja në rrugën e duhur dhe ai do ndalonte së dali dhe piri. Unë pranova dhe që atëherë kam bërë rregullisht seks me të, ndërkohë që ai nuk e di që kjo ishte ide e gruas. Tani problemi qëndron se përveç gjithë kësaj historie, unë kam filluar të kem ndjenja për të. Çfarë duhet të bëj në këtë situatë që jam?!”

Përgjigjja e psikologes:

“Ndaloje menjëherë këtë lidhje. Është e dëmshme për të gjithë ju. Ti duhet të gjesh një partner të denjë për ty ndërsa shoqja jote duhet të ulet dhe të diskutojë shtruar me të shoqin për të zgjidhur problemet që kanë në çift. Kjo ide ka qenë e gabuar që në fillim, por të paktën shkëputu sa je në kohë”.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Komisioni Evropian kërkon implementimin e një karikuesit të përbashkët telefonësh

Komisioni Evropian kërkon implementimin e një karikuesit të përbashkët telefonësh

Dorëzohet Real Madridi, Kovacic drejt Chelsea në huazim

Dorëzohet Real Madridi, Kovacic drejt Chelsea në huazim

Si 16-vjeçar filloi të mbjell çdo ditë drunj, pas 39 viteve e shndërroi ishullin në një pyll ku jetojnë tigrat dhe elefantët (Foto)

Si 16-vjeçar filloi të mbjell çdo ditë drunj, pas 39 viteve e shndërroi ishullin në një pyll ku jetojnë tigrat dhe elefantët (Foto)

Klubet që kanë shpenzuar më së shumti deri më tani, Juve e para

Klubet që kanë shpenzuar më së shumti deri më tani, Juve e para

Bletët frymëzojnë hulumtuesit e dronëve

Bletët frymëzojnë hulumtuesit e dronëve

“Ju e doni një kombëtare tjetër”, Valon Behrami: Gjithmonë kanë bërë dallime mes shqiptarëve dhe të tjerëve

“Ju e doni një kombëtare tjetër”, Valon Behrami: Gjithmonë kanë bërë dallime mes shqiptarëve dhe të tjerëve

Ushqimet që duhet t’i hani për t’u freskuar në ditët e nxehta të verës

Ushqimet që duhet t’i hani për t’u freskuar në ditët e nxehta të verës

Zyrtare: Pas 12 vjetëve te City, Joe Hart transferohet te Burnley

Zyrtare: Pas 12 vjetëve te City, Joe Hart transferohet te Burnley

Microsoft do të mbajë të gjallë Skype klasik edhe për ca kohë

Microsoft do të mbajë të gjallë Skype klasik edhe për ca kohë

Edhe pse është vetëm 12-vjeç, ndjek studimet në universitetin e mjekësisë

Edhe pse është vetëm 12-vjeç, ndjek studimet në universitetin e mjekësisë

15 këshilla për të jetuar një jetë të shëndetshme

15 këshilla për të jetuar një jetë të shëndetshme

Chelsea paguan klauzolën 100 milionë euroshe të portierit Jan Oblak

Chelsea paguan klauzolën 100 milionë euroshe të portierit Jan Oblak

Apple, Youtube, Facebook dhe Spotify mbyllin kanalet e Alex Jones

Apple, Youtube, Facebook dhe Spotify mbyllin kanalet e Alex Jones

Gjashtë klube shfaqin interesim për Kovacicin

Gjashtë klube shfaqin interesim për Kovacicin

Balenat 40 tonëshe dhurojnë “spektakël”, dalin nga uji para anijes me plotë turistë (Foto)

Balenat 40 tonëshe dhurojnë “spektakël”, dalin nga uji para anijes me plotë turistë (Foto)

Shkencëtarët: Birra është e mirë për shëndetin kur konsumohet në sasi të kufizuar

Shkencëtarët: Birra është e mirë për shëndetin kur konsumohet në sasi të kufizuar