HISTORI+18/ “Bëra tre herë seks me ndërtuesin e shtëpisë sonë, pasi mësova se ç’bënte burri im”

29.09.2016 13:41
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
HISTORI+18/ “Bëra tre herë seks me ndërtuesin e shtëpisë sonë, pasi mësova se ç’bënte burri im”

Një grua 38-vjeçare ka krijuar një situatë të komplikuar në familjen e saj, falë tradhtive të njëpasnjëshme.

Ajo i ka dërguar një letër psikologes së ‘The Sun’ ku i ka rrëfyer të gjithë historinë e saj si dhe të bashkëshortit të tanishëm.

Letra e gruas

“Bëra tre herë seks me ndërtuesin e shtëpisë sonë, pastaj takova një shok nga shkolla e ndërsa tani jam duke flirtuar me një hidraulik që po na bën disa rregullime në shtëpi.

Unë asnjëherë nuk kam qenë besnike ndaj bashkëshortëve të mi por në fakt as ata me mua.

Tani jam 38 vjeçe dhe për herë të parë u martova kur isha 25 por e tradhtova disa herë atë dhe u ndamë. Tani jam e martuar me personin që tradhtova herën e fundit ish-bashkëshortin, edhe ai ka qenë i martuar dhe tradhtoi gruan me mua.

Kur u martuam ramë dakord që nuk do tradhtonim më njëri-tjetrin… ne kemi 10 vite që jemi martuar dhe kemi një djalë 8 vjeç.

Por kur unë isha shtatzënë zbulova se ai kishte bërë seks me gra të tjera por më pas më tha se ishte penduar dhe nuk do ta bënte më.

Por më pas erdhi ndërtuesi në shtëpinë tonë dhe ishte kaq i mirë sa unë nuk u përmbajta dot dhe bëra seks me të.

Pas tij me një shok të vjetër e tani jam duke flirtuar me hidraulikun, por burri im e mori vesh dhe u nervozua shumë dhe më tradhtoi edhe ai.

Si dilet nga kjo situatë?!”

Përgjigjja e psikologes

“Përse e tradhtoni njëri-tjetrin? Sepse kërkoni seks kë të mirë?

Si fillim duhet të kuptoni arsyen se përse e tradhtoni bashkëshortin e më pas të diskutoni së bashku dhe të gjeni një mënyrë për ta zgjidhur. Mirë do ishte një konsultë me psikologun”.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dr. Adem Harxhi: Përdoreni, ndryshe e humbët (+16)

Dr. Adem Harxhi: Përdoreni, ndryshe e humbët (+16)

A e dini sa e thellë është vagina? (Foto)

A e dini sa e thellë është vagina? (Foto)

Si të veproni nëse ju mbetet kondomi brenda

Si të veproni nëse ju mbetet kondomi brenda

Rrëfehet 28 vjeçari: Gruaja më zuri në flagrancë me tjetrën dhe më pas bëri seks me tre meshkuj të panjohur, por tani unë… (Foto)

Rrëfehet 28 vjeçari: Gruaja më zuri në flagrancë me tjetrën dhe më pas bëri seks me tre meshkuj të panjohur, por tani unë… (Foto)

Eskorta e luksit/ Rrëfimi i pazakontë i Simonës: Shkoj me ‘babusha të pasur’ dhe nuk kam nevojë për punë!

Eskorta e luksit/ Rrëfimi i pazakontë i Simonës: Shkoj me ‘babusha të pasur’ dhe nuk kam nevojë për punë!

I dashuri im është gjithmonë i lodhur për seks, por…

I dashuri im është gjithmonë i lodhur për seks, por…

“Bëjë seks me burrin e vajzës” rrëfehet 47 vjeçarja

“Bëjë seks me burrin e vajzës” rrëfehet 47 vjeçarja

Pse meshkujt ‘mbarojnë’ për seks anal… me femrat +18

Pse meshkujt ‘mbarojnë’ për seks anal… me femrat +18

Doni të dini si është super-vagina? Jua mëson Jena!

Doni të dini si është super-vagina? Jua mëson Jena!

Sprai për penisin që zgjat 10-fish marrëdhënien seksuale, ja për sa mund ta blini +18

Sprai për penisin që zgjat 10-fish marrëdhënien seksuale, ja për sa mund ta blini +18

Triologjia e seksit anal/ Udhëzues për një kënaqësi të madhe dhe të shëndetshme +18… (Foto)

Triologjia e seksit anal/ Udhëzues për një kënaqësi të madhe dhe të shëndetshme +18… (Foto)

Burrat që kanë këtë formë të organit gjenital rrezikohen nga ky lloj kanceri

Burrat që kanë këtë formë të organit gjenital rrezikohen nga ky lloj kanceri

Doktoresha ndahet nga i dashuri: Më tha se vagina ime…(Foto)

Doktoresha ndahet nga i dashuri: Më tha se vagina ime…(Foto)

“Do të jap virgjërinë time”, 15-vjeçarja nga Berati ofrohet për para, arsyeja e trishtë (Foto)

“Do të jap virgjërinë time”, 15-vjeçarja nga Berati ofrohet për para, arsyeja e trishtë (Foto)

Në një galeri të vetme, këto janë dashnoret e politikanëve shqiptarë (Foto)

Në një galeri të vetme, këto janë dashnoret e politikanëve shqiptarë (Foto)

Seks gjatë orarit të punës: Nëpunësit civil kapen në aksion, kërcënohen me përjashtim nga puna (Video)

Seks gjatë orarit të punës: Nëpunësit civil kapen në aksion, kërcënohen me përjashtim nga puna (Video)