Hekuran Krasniqi dhe Genci sjellin këngën “Nuk mundem”

12.04.2019 15:03
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Hekuran Krasniqi dhe Genci sjellin këngën  “Nuk mundem”

Hekuran Krasniqi dhe Genci kanë sjell projektin e ri muzikor.

Këngëtari nga Prizreni, Hekuran Krasniqi dhe Genci kanë publikuar këngën e re të finalizuar edhe me videoklip.

“Nuk mundem”, titullohet projekti i ri i tyre i realizuar me një klip unik, ku tanimë mund ta gjeni në platformën YouTube.

Tekstin e këngës e ka shkruar Hekurani dhe Adelina Xharrahu, muzikën dhe orekstrimin e ka bërë vetë këngëtari kurse për kitarë u përkujdes Astrit Stafa.

Theksojmë se këngëtari ka publikuar disa bashkëpunime në vitin e kaluar, por nuk kanë munguar edhe këngët solo. 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Hekuran Krasniqi dhe Genci sjellin këngën  “Nuk mundem”

Hekuran Krasniqi dhe Genci sjellin këngën “Nuk mundem”

Dështon misioni hapësinor në Hënë i Izraelit

Dështon misioni hapësinor në Hënë i Izraelit

Instagram u tregon të huajve historitë e përdoruesve

Instagram u tregon të huajve historitë e përdoruesve

Linkedin lançon butonë të ngjashëm të reagimeve si në Facebook

Linkedin lançon butonë të ngjashëm të reagimeve si në Facebook

Yahoo duhet të paguajë 118 milionë dollarë për hakimin e 3 miliardë përdoruesve

Yahoo duhet të paguajë 118 milionë dollarë për hakimin e 3 miliardë përdoruesve

Shitjet e kompjuterëve personalë vijojnë në pikiatë

Shitjet e kompjuterëve personalë vijojnë në pikiatë

Acer shndërron linjën e laptopëve të lojërave në laptopë për krijuesit

Acer shndërron linjën e laptopëve të lojërave në laptopë për krijuesit

Boshnjaku “i dobishëm” – në vend të rrobave, ter mish dhe suxhuk në ballkon (Foto)

Boshnjaku “i dobishëm” – në vend të rrobave, ter mish dhe suxhuk në ballkon (Foto)

Acer ka një monitor të ri 4K lojërash

Acer ka një monitor të ri 4K lojërash

Huawei: Teknologjia jonë po aq e sigurtë sa e të tjerëve

Huawei: Teknologjia jonë po aq e sigurtë sa e të tjerëve

Fotografia që e futi çiftin “në telashe” me ndjekësit e tyre (Foto)

Fotografia që e futi çiftin “në telashe” me ndjekësit e tyre (Foto)

Opera 60 vjen me një portofol kriptomonedhash në desktop

Opera 60 vjen me një portofol kriptomonedhash në desktop

Brenda ilustrimit ndodhen edhe dy unaza, vështirë të gjenden në mesin e dasmorëve (Foto)

Brenda ilustrimit ndodhen edhe dy unaza, vështirë të gjenden në mesin e dasmorëve (Foto)

Nesër dalin në shitje Galaxy Fold dhe Galaxy S10 5G

Nesër dalin në shitje Galaxy Fold dhe Galaxy S10 5G

Nga sot mund të ndryshoni emrin tuaj në PlayStation

Nga sot mund të ndryshoni emrin tuaj në PlayStation

E kuptojnë se ishin fotografuar me xhaketa të ngjashme, Merkel dhe May filmohen duke qeshur me këtë veprim (Video)

E kuptojnë se ishin fotografuar me xhaketa të ngjashme, Merkel dhe May filmohen duke qeshur me këtë veprim (Video)