Heidi Klum “harron” të vishet! (FOTO)

09.01.2017 20:00
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Duket se supermodelja Heidi Klum ka harruar disa rroba në dhomë, ndërkohë që ka dalë në ballkon gjatë udhëtimit të saj dimëror në Miami.

43-vjeçarja është paraqitur “topless”, duke vendosur të marrë një ngjyrë në të gjithë trupin.

Modelja ka dalë në ballkon për të parë të dashurin e saj Vito Schnabel 30-vjeç, i cili po zhytej në det.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Emina Cunmulaj bëhet nënë sërish, zbuloni gjininë dhe emrin e bebes

Emina Cunmulaj bëhet nënë sërish, zbuloni gjininë dhe emrin e bebes

Super të pasme! Kjo seksbombë venezuelase po i trullos të gjithë në Instagram (Foto)

Super të pasme! Kjo seksbombë venezuelase po i trullos të gjithë në Instagram (Foto)

Armina Mevlani tregon se si do të jetë dasma e saj

Armina Mevlani tregon se si do të jetë dasma e saj

Lori Hoxha tregon 'tmerrin' e babait të saj: 'Pak persona e dinë, por ishte fanatik…'

Lori Hoxha tregon 'tmerrin' e babait të saj: 'Pak persona e dinë, por ishte fanatik…'

I ndodhi dhe Bleonës apo thjesht kopjoi Princ Herryn

I ndodhi dhe Bleonës apo thjesht kopjoi Princ Herryn

Burri i Angela Martinit feston ditëlindjen, ajo i bën urimin më 'hot' të mundshëm

Burri i Angela Martinit feston ditëlindjen, ajo i bën urimin më 'hot' të mundshëm

Dafina Zeqiri atraktive edhe në veshje sportive (FOTO)

Dafina Zeqiri atraktive edhe në veshje sportive (FOTO)

Oferta nga shtëpia publike: Fitoni kupën, “shërbime erotike” falas (Foto)

Oferta nga shtëpia publike: Fitoni kupën, “shërbime erotike” falas (Foto)

Brenda shtëpisë super luksoze të Morena Tarakut

Brenda shtëpisë super luksoze të Morena Tarakut

Anxhela Peristeri  tregon sekretet e fëmijërisë!

Anxhela Peristeri tregon sekretet e fëmijërisë!

Femrat janë më të bukura në të tridhjetat, ndërsa meshkujt duken më tërheqës me 34 vjet

Femrat janë më të bukura në të tridhjetat, ndërsa meshkujt duken më tërheqës me 34 vjet

Mediat serbe sulmojnë Era Istrefin – Këndoi cullak në Kishë tash po e hapë Botërorin

Mediat serbe sulmojnë Era Istrefin – Këndoi cullak në Kishë tash po e hapë Botërorin

Jeta e Sara Hoxhës qenka më e vështirë nga çfarë e dinim!

Jeta e Sara Hoxhës qenka më e vështirë nga çfarë e dinim!

Adea Pula çmend rrjetin, sapo publikoi një foto joshëse

Adea Pula çmend rrjetin, sapo publikoi një foto joshëse

Rudina Magjistari mbulon fytyrën, nuk i shikon dot pamjet që iu shfaqën në studio

Rudina Magjistari mbulon fytyrën, nuk i shikon dot pamjet që iu shfaqën në studio

E motra godet sërish Meghan menjëherë pas dasmës, tani i përmend nënën

E motra godet sërish Meghan menjëherë pas dasmës, tani i përmend nënën