Haradinaj takon Unikkatilin, bëjnë shqiponjën me duar

06.08.2019 13:37
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Haradinaj takon Unikkatilin, bëjnë shqiponjën me duar

Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, ka takuar artistin shqiptar hiphop, Viktor Palokaj, i njohur me nofkën Unikkatil.

Haradinaj ka pritur Unikkatilin në zyrën e tij ku kanë bërë edhe simbolin kombëtar të shqiponjës me duar.

“Me rap artistin e famshëm Viktor Palokaj, i cili kudo që përformon, Kosovën e ka pikënisje. Unik në kuptimin e plotë të fjalës”, ka shkruar Haradinaj.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kurti: Bëmë mirë që i vendosëm njerëzit e VV’së në borde të ndërmarrjeve

Kurti: Bëmë mirë që i vendosëm njerëzit e VV’së në borde të ndërmarrjeve

23 raste të reja me Covid-19 në Kosovë, 22 të shëruar

23 raste të reja me Covid-19 në Kosovë, 22 të shëruar

PDK akuzon Qeverinë se ka dështuar në luftën kundër pandemisë dhe se po manipulon me shifra

PDK akuzon Qeverinë se ka dështuar në luftën kundër pandemisë dhe se po manipulon me shifra

Gazeta Infokus edhe me 5 produkte të reja televizive

Gazeta Infokus edhe me 5 produkte të reja televizive

Riatdhesohen 143 persona nga Gjermania në Kosovë

Riatdhesohen 143 persona nga Gjermania në Kosovë

Vuçiq i reagon Pendarovskit: I kam thënë mos fol për Kosovën, ai po ua bën qejfin gjermanëve

Vuçiq i reagon Pendarovskit: I kam thënë mos fol për Kosovën, ai po ua bën qejfin gjermanëve

12 pacientë me koronavirus po trajtohen në Infektivë, katër në gjendje të rëndë

12 pacientë me koronavirus po trajtohen në Infektivë, katër në gjendje të rëndë

Haxhiu: Gjyqtarëve në Kushtetuese po u bëhet presion për të marrë vendim në favor të Thaçit

Haxhiu: Gjyqtarëve në Kushtetuese po u bëhet presion për të marrë vendim në favor të Thaçit

Shkup: Dy viktima nga dhuna në familje gjatë pandemisë – nuk raportohen rastet

Shkup: Dy viktima nga dhuna në familje gjatë pandemisë – nuk raportohen rastet

Dyshohet se disa kompani përfituan kundërligjshëm nga Pakoja Emergjente, paralajmërohet padi për MFT-në

Dyshohet se disa kompani përfituan kundërligjshëm nga Pakoja Emergjente, paralajmërohet padi për MFT-në

Raporti, ja çfarë shkruhet për aksidentin ku mbeti i vdekur Kobe Bryan

Raporti, ja çfarë shkruhet për aksidentin ku mbeti i vdekur Kobe Bryan

Vendim i gabuar karantina në Qendrën e Studentëve, do të ndikojë në suksesin e studentëve

Vendim i gabuar karantina në Qendrën e Studentëve, do të ndikojë në suksesin e studentëve

I fut në borxhe pandemia qytetarët e Kosovës

I fut në borxhe pandemia qytetarët e Kosovës

Edhe gjatë festës së Fitër Bajramit xhamitë do të jenë të mbyllura

Edhe gjatë festës së Fitër Bajramit xhamitë do të jenë të mbyllura

Lajçak po vazhdon bisedat telefonike me udhëheqësit politikë dhe institucionalë për ta përgatitur terenin për rifillimin e dialogut Kosovë-Serbi

Lajçak po vazhdon bisedat telefonike me udhëheqësit politikë dhe institucionalë për ta përgatitur terenin për rifillimin e dialogut Kosovë-Serbi

Mbi 300 mijë të vdekur në botë nga koronavirus

Mbi 300 mijë të vdekur në botë nga koronavirus