Haradinaj ndalet para rrethojave të qeverisë përshëndet një qytetar me femijë

26.09.2017 21:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Haradinaj ndalet para rrethojave të qeverisë përshëndet një  qytetar me femijë

Kryeministri Ramush Haradinaj – ndalet para rrethojave të qeverisë përshëndet një qytetar me femijë… me e nerue nji qytetar dhe me u ndal para nji buzeqeshje femije…

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Aksident me vdekje, humb jetën 51-vjeçarja

Aksident me vdekje, humb jetën 51-vjeçarja

“Zhduku nga Shqipëria, ndryshe të vrasim” Mario Majollari u kërcënua para ekzekutimit

“Zhduku nga Shqipëria, ndryshe të vrasim” Mario Majollari u kërcënua para ekzekutimit

E dhimbshme: Presidenti dikur kënaqej me mësuesit e Endritit, që i dorëzoi më vonë (Foto)

E dhimbshme: Presidenti dikur kënaqej me mësuesit e Endritit, që i dorëzoi më vonë (Foto)

Video ku zbulohet prania e minjve të ngordhur në fabrikën e mishit

Video ku zbulohet prania e minjve të ngordhur në fabrikën e mishit

Lladrovci parkon makinën në rrugë, Drenori i vë “gjobë” (Video)

Lladrovci parkon makinën në rrugë, Drenori i vë “gjobë” (Video)

Dëme të shumta në Viti, shikoni se çfarë ka shkaktuar lumi “Morava”

Dëme të shumta në Viti, shikoni se çfarë ka shkaktuar lumi “Morava”

Pronari publikon pamjet kur hajnat vjedhin në supermarketin e tij në Zhegër të Gjilanit (Video)

Pronari publikon pamjet kur hajnat vjedhin në supermarketin e tij në Zhegër të Gjilanit (Video)

Haradinaj ofron përkrahje për personat me aftësi të kufizuar

Haradinaj ofron përkrahje për personat me aftësi të kufizuar

Mesazhi i Votuesit të Fushë Kosovës në Fletëvotim (Foto)

Mesazhi i Votuesit të Fushë Kosovës në Fletëvotim (Foto)

Haradinaj ndalet para rrethojave të qeverisë përshëndet një  qytetar me femijë

Haradinaj ndalet para rrethojave të qeverisë përshëndet një qytetar me femijë

Djegia e makinës së bashkisë, reagon Fran Frrokaj: Zjarrvënia është e qëllimshme

Djegia e makinës së bashkisë, reagon Fran Frrokaj: Zjarrvënia është e qëllimshme

Si të “parkosh” avionin – VIDEO

Si të “parkosh” avionin – VIDEO

Digjet një depo në Gjilan (Foto)

Digjet një depo në Gjilan (Foto)

Amerikanët e vëzhgonin Tiranën me satelit, që në vitin 1984 (FOTO)

Amerikanët e vëzhgonin Tiranën me satelit, që në vitin 1984 (FOTO)

Volvo Cars Kosova merr përsipër servisimin falas të autombulancave të Skënderajt

Volvo Cars Kosova merr përsipër servisimin falas të autombulancave të Skënderajt

Vajza e Bajram Rexhepit publikon fotografi të rralla të babait në kohën e luftës (Foto)

Vajza e Bajram Rexhepit publikon fotografi të rralla të babait në kohën e luftës (Foto)