Hapet lokali i parë Line Homewear, i veshjeve për femra

30.09.2020 23:40
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Hapet lokali i parë Line Homewear, i veshjeve për femra

Hapet lokali i pare Homewear në tregun tone i cili ofron shitjen e veshjeve të përditshme dhe pixhamave për femra nga dy brende të njohura me kualitet të lartë, cilësi dhe stil të veçantë.

Sot është hapur Line Homewear, një biznes i ri i cili u krijua në kohë pandemie nga një grua e guximshme e cila sfidoi situatën e krijuar nga pandemia Covid 19.

Anita Rashiti Korqa është një ndërmarrëse e re e cila beson në ëndrrën e saj, edhe pse në kohë jo të lakmueshme për të bërë biznes, ajo mori guximin që ta lë punën në një kompani prestigjioze ku punoi për mbi 14 vite dhe të filloj realizimin e ëndrrës së kahmotshme, biznesin e saj përsonal.

Anita vjen nga një familje me traditë në biznes dhe beson se me punë, guxim, besim në sukses dhe dashuri ndaj punës që e bën, patjetër se rezultatet nuk do të mungojnë.

Për më tepër lidhur me Line Homewear mund njoftoheni në faqet në Instagram:
https://instagram.com/linehomewear?igshid=1a8fv9tn5wqj0

dhe në facebook:
https://www.facebook.com/Line-Homewear-111500337230236/

Ose në lokalin i cili gjendet në adresën:

Rruga B në Prishtinë.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kuvendi mban seancë, në rend dite shumë projektligje e rezoluta

Kuvendi mban seancë, në rend dite shumë projektligje e rezoluta

Vaksina anticovid më shpejt se sa e kishim imagjinuar në treg

Vaksina anticovid më shpejt se sa e kishim imagjinuar në treg

Aksident mes tri veturash në Rrugën e Kombit, vdes një prej shoferëve

Aksident mes tri veturash në Rrugën e Kombit, vdes një prej shoferëve

Joe Biden letër Agim Rexhepit: Zoti ju bekoftë!

Joe Biden letër Agim Rexhepit: Zoti ju bekoftë!

Ministrja Serbe refuzon Cakaj si “Qytetar Nderi” i Bujanocit: Akuzoi Serbinë për krime lufte dhe gjenocid

Ministrja Serbe refuzon Cakaj si “Qytetar Nderi” i Bujanocit: Akuzoi Serbinë për krime lufte dhe gjenocid

OVL UÇK reagon pas vazhdimit të mandatit të Speciales

OVL UÇK reagon pas vazhdimit të mandatit të Speciales

Daut Haradinaj: Nuk hyhet në Kosovë duke kaluar mbi varrezat masive e eshtrat e shqiptarëve të masakruar

Daut Haradinaj: Nuk hyhet në Kosovë duke kaluar mbi varrezat masive e eshtrat e shqiptarëve të masakruar

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Vdes nga Covid-19 një shtatzënë në QKUK

Vdes nga Covid-19 një shtatzënë në QKUK

Komuna e Prishtinës vendos t’i ndihmojë mediat me 100 mijë euro

Komuna e Prishtinës vendos t’i ndihmojë mediat me 100 mijë euro

AstraZeneca do të bëjë teste shtesë për vaksinën antiCOVID-19

AstraZeneca do të bëjë teste shtesë për vaksinën antiCOVID-19

Vazhdon mandati i Dhomave të Specializuara dhe Zyrës së Prokurorit të Specializuar

Vazhdon mandati i Dhomave të Specializuara dhe Zyrës së Prokurorit të Specializuar

Klopp po planifikon të shesë dyshen e Liverpoolit

Klopp po planifikon të shesë dyshen e Liverpoolit

​Lajçak informon Bundestagun për dialogun Kosovë-Serbi

​Lajçak informon Bundestagun për dialogun Kosovë-Serbi

​Inteligjenca artificiale do ta dijë kur nuk i besojmë

​Inteligjenca artificiale do ta dijë kur nuk i besojmë

10 viktima dhe 656 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

10 viktima dhe 656 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri