Habit Ledioni: Sandrin dhe Renisin nuk i doja në "Voice"

28.04.2018 10:08
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Habit Ledioni: Sandrin dhe Renisin nuk i doja në "Voice"

Një deklaratë e Ledion Liços rreth anëtarëve të jurisë ka habitur disi. Ai u shpreh se në fillim nuk donte që këngëtarët Aleksandër Gjoka dhe Renis Gjoka të ishin pjesë e jurisë. 

“Aleksandri dhe Renisi nuk kanë qenë zgjedhja jonë e parë. Propozimin për ta e bëri Alban Male dhe sapo ma propozoi, unë thashë menjëherë ‘Jo’! Sandër Gjoka nuk ka bërë asnjëherë televizion, kështu që ishte e kuptueshme. Në këtë pozicion duhet të ishte një njeri që di të bëjë televizion. Renisi ishte më afër, por gjithsesi jashtë këtij raporti”,-theksoi Ledioni./Gazeta Express/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Me cilin reper Nora po sjell bashkëpunimin e radhës

Me cilin reper Nora po sjell bashkëpunimin e radhës

Një fotografi e magjishme e Oriola Marashit

Një fotografi e magjishme e Oriola Marashit

Huth: Kante më i vlefshëm se Hazard për Chelsean

Huth: Kante më i vlefshëm se Hazard për Chelsean

Pamje që dëshmojnë se si pilotët ukrainas kryejnë manovra të rrezikshme, fluturojnë pak metra mbi kokat e kolegëve (Video)

Pamje që dëshmojnë se si pilotët ukrainas kryejnë manovra të rrezikshme, fluturojnë pak metra mbi kokat e kolegëve (Video)

Katër mënyra për ta luftuar stresin

Katër mënyra për ta luftuar stresin

Studentët e një universiteti skocez festojnë të mbuluar me shkumë, pa e ditur arsyen e formës së festës (Foto)

Studentët e një universiteti skocez festojnë të mbuluar me shkumë, pa e ditur arsyen e formës së festës (Foto)

Roma-CSKA, formacionet e mundshme

Roma-CSKA, formacionet e mundshme

Lakersat me LeBron Jamesin mbetet ende pa fitore në sezonin e ri të NBA-s

Lakersat me LeBron Jamesin mbetet ende pa fitore në sezonin e ri të NBA-s

Pija që rrafshon barkun si me magji, 2 gota në ditë për 1 javë bëjnë mrekulli

Pija që rrafshon barkun si me magji, 2 gota në ditë për 1 javë bëjnë mrekulli

Shkodran Mustafi: Nuk kam nevojë të tregoj se çfarë cilësish ka Mesut Ozil

Shkodran Mustafi: Nuk kam nevojë të tregoj se çfarë cilësish ka Mesut Ozil

Tim Cook kërkon tërheqjen e raportit të Bloomberg për përgjimin nga Kinezët

Tim Cook kërkon tërheqjen e raportit të Bloomberg për përgjimin nga Kinezët

​Një qenie misterioze shfaqet në plazhin e Zelandës së Re (Video)

​Një qenie misterioze shfaqet në plazhin e Zelandës së Re (Video)

Bartomeu: Neymar nuk vjen te Barça, nuk ka transferime në janar

Bartomeu: Neymar nuk vjen te Barça, nuk ka transferime në janar

Të taksosh ekonominë dixhitale

Të taksosh ekonominë dixhitale

Ramos i kërkon falje bashkëlojtarit Reguilon, pas eksesit në stërvitje

Ramos i kërkon falje bashkëlojtarit Reguilon, pas eksesit në stërvitje

Shkencëtarët theksojnë: Egoistët kalojnë keq në jetë, qe se çka i pret!

Shkencëtarët theksojnë: Egoistët kalojnë keq në jetë, qe se çka i pret!