Gruaja ther burrin pasi ai gjatë seksit i thotë se e ka tradhtuar (FOTO)

06.09.2016 23:42
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Gruaja ther burrin pasi ai gjatë seksit i thotë se e ka tradhtuar (FOTO)

Një grua theri brutalisht të shoqin pasi ai pranoi se ishte martuar me një grua tjetër.

Këtë rrëfim ai e bëri gjatë kohës që po bënin seks.

Mediat lokale thonë se çifti po bënte seks, kur ai bëri rrëfimin shokues.

Menjëherë ajo rrëmbeu një thikë dhe e plagosi atë, duke e lënë me një vrimë të madhe në gjoks.

Ngjarja u regjistrua në Nigeri.

bubu3

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Njeriu që rrezikon të gjendet ballë për ballë me krokodilët, vetëm për të mbledhur vezët e tyre (Video)

Njeriu që rrezikon të gjendet ballë për ballë me krokodilët, vetëm për të mbledhur vezët e tyre (Video)

Këlyshin e hedhur në lumë, krokodili e hëngri brenda pak sekondash (Video)

Këlyshin e hedhur në lumë, krokodili e hëngri brenda pak sekondash (Video)

“Jashtëtokësorët e detit”: Njihuni me krijesat e frikshme që kanë rënë në rrjetat e peshkatarit (Foto)

“Jashtëtokësorët e detit”: Njihuni me krijesat e frikshme që kanë rënë në rrjetat e peshkatarit (Foto)

Kapet një anije kozmike e panjohur në Orbit, pretendohet se ka origjinë jashtëtokësore! (Video)

Kapet një anije kozmike e panjohur në Orbit, pretendohet se ka origjinë jashtëtokësore! (Video)

I gjithë fshati në dietë, banorët do të dobësohen njëkohësisht

I gjithë fshati në dietë, banorët do të dobësohen njëkohësisht

Stuhia e fuqishme i dërgoi në ishullin e pabanuar, i shpëtoi ‘ndihma’ që e shkruan në rërë (Foto)

Stuhia e fuqishme i dërgoi në ishullin e pabanuar, i shpëtoi ‘ndihma’ që e shkruan në rërë (Foto)

Çfarë nuk ka në botë: Një adoleshent pretendon se bën vezë, mjekët e fusin në karantinë për ta verifikuar! (Foto)

Çfarë nuk ka në botë: Një adoleshent pretendon se bën vezë, mjekët e fusin në karantinë për ta verifikuar! (Foto)

Maskohet si i pastrehë për të parë nëse e lejojnë të hyjë në restorant (Video)

Maskohet si i pastrehë për të parë nëse e lejojnë të hyjë në restorant (Video)

Lëshuesi me kostum shpërtheu tullumbacen në cep të shkëmbit, para se të hapte parashutën (Video)

Lëshuesi me kostum shpërtheu tullumbacen në cep të shkëmbit, para se të hapte parashutën (Video)

Ajo ishte si në filmat horror, por çifti e transformuan tërësisht shtëpinë, duke shpenzuar vetëm rreth njëmijë dollarë! (Foto)

Ajo ishte si në filmat horror, por çifti e transformuan tërësisht shtëpinë, duke shpenzuar vetëm rreth njëmijë dollarë! (Foto)

Nga “askushi” në faqen e parë të revistave – ndryshimi drastik i 33-vjeçarit (Foto)

Nga “askushi” në faqen e parë të revistave – ndryshimi drastik i 33-vjeçarit (Foto)

Rrëzohet lisi njëmijë vjeçar që shënonte kufirin mes dy shteteve (Foto)

Rrëzohet lisi njëmijë vjeçar që shënonte kufirin mes dy shteteve (Foto)

Vështirë të numërohen se sa gazela janë në grup, shkaku i ngjyrave të lëkurës (Video)

Vështirë të numërohen se sa gazela janë në grup, shkaku i ngjyrave të lëkurës (Video)

Elefanti pengoi trafikun për dy orë, ndalonte kamionët për të marrë kallam sheqeri (Video)

Elefanti pengoi trafikun për dy orë, ndalonte kamionët për të marrë kallam sheqeri (Video)

Luani i uritur i afrohet gjirafës që mbron foshnjën e saj – gjirafa bën atë që do ta bënin pak nëna! (Video)

Luani i uritur i afrohet gjirafës që mbron foshnjën e saj – gjirafa bën atë që do ta bënin pak nëna! (Video)

Riparon çadra “për të shpëtuar botën”! Biznesi i vogël por “me emocione të mëdha” që ndodhet në qendër të Parisit (Video)

Riparon çadra “për të shpëtuar botën”! Biznesi i vogël por “me emocione të mëdha” që ndodhet në qendër të Parisit (Video)