Gruaja me veshje erotike SDM skandalizon blerësit, me qafore mes qendrës tregtare (Foto)

12.02.2020 22:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Gruaja me veshje erotike SDM skandalizon blerësit, me qafore mes qendrës tregtare (Foto)

Këto pamje të shpërndara në rrjetet sociale ruse tregojnë një zonjë të bëshme që shkaktoi konfuzion duke ecur gjysmë e zhveshur me veshje erotike në një qendër tregtare të mbushur me njerëz.

Rripi i qafores së saj mbahej nga humoristi rus Ilya Molodtsov, i cili ka 210,000 ndjekës në rrjetin social vendas TikTok.

Brunia bukuroshe ecte më hapa të sigurtë në veshjen e saj seksuale të gomuar teksa mbante dhe një maskë maceje në fytyrë, duke bërë që njerëzit të hapnin sytë.

E filmuar në qendrën tregtare 7 Nebo në Nizhny Novgorod, spektakli u shpërnda në llogarinë e Molodtsov por për të policia ka nisur një hetim.

Gjatë ecjes joshese të modeles, rojet e sigurisë duket se raportojnë incidentin në radio teksa modelja më tej nis të bëjë sparkadën për kamerat. Shumë kritkë në rrjetet sociale ruse shprehnin keqardhje për sjelljen. “Çfarë po na tregoni me këtë, se dikush mund të jetë pronar i dikujt tjetër?”, shkruante dikush, ndërsa shtonte: “Është e tmerrshme se ku po shkon bota”./tch/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Nga Italia, Lorik Cana ka një mesazh për studentët e Kosovës

Nga Italia, Lorik Cana ka një mesazh për studentët e Kosovës

Gjyqtari i Superligës mbron Kurtin në grupin #meKryeministrin – A do të suspendohet?

Gjyqtari i Superligës mbron Kurtin në grupin #meKryeministrin – A do të suspendohet?

Koronavirusi nuk pyet për moshën, i merr jetën tifozit 38-vjeçar

Koronavirusi nuk pyet për moshën, i merr jetën tifozit 38-vjeçar

Jeff Bezos shiti $3.4 mld aksione të Amazon para shembjes së bursave nga Covid-19

Jeff Bezos shiti $3.4 mld aksione të Amazon para shembjes së bursave nga Covid-19

Bill dhe Hillary Clinton porosisin pica tek shqiptari për spitalet në Nju Jork: Faleminderit që po na mbani të sigurt

Bill dhe Hillary Clinton porosisin pica tek shqiptari për spitalet në Nju Jork: Faleminderit që po na mbani të sigurt

Nisma e PSG-së, po shet fanella për të ndihmuar në luftën ndaj Koronavirusit

Nisma e PSG-së, po shet fanella për të ndihmuar në luftën ndaj Koronavirusit

Esencë ligësie; Seksi me të mitur po bëhet biznes i madh në SHBA

Esencë ligësie; Seksi me të mitur po bëhet biznes i madh në SHBA

Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën, Interi

Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën, Interi

Matic kujton bombardimet e NATO-s kundër Serbisë

Matic kujton bombardimet e NATO-s kundër Serbisë

Vazhdon mbështetja e bizneseve gjilanase në përballimin e situatës kundër Covid 19

Vazhdon mbështetja e bizneseve gjilanase në përballimin e situatës kundër Covid 19

Ndryshim drastik! Kur kolliteni në bërryl vs. Kur kolliteni përpara duarve (VIDEO)

Ndryshim drastik! Kur kolliteni në bërryl vs. Kur kolliteni përpara duarve (VIDEO)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

Mollë herët në mëngjes, për të nisur ditën shëndetshëm

Mollë herët në mëngjes, për të nisur ditën shëndetshëm

Si u “transformua” jeta e miliarderes pas koronavirusit (FOTO)

Si u “transformua” jeta e miliarderes pas koronavirusit (FOTO)

Ish-ylli i Brazilit, Hulk martohet me mbesën e gruas, pas lidhjes 12-vjeçare

Ish-ylli i Brazilit, Hulk martohet me mbesën e gruas, pas lidhjes 12-vjeçare

Rrëfimi rrënqethës i futbollistit në Spanjë: Ky virus nuk është shaka, ja tmerri që përjetova

Rrëfimi rrënqethës i futbollistit në Spanjë: Ky virus nuk është shaka, ja tmerri që përjetova