Greta Koçi tregon fytyrën pa make-up, do befasoheni

12.01.2018 12:00
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Greta Koçi tregon fytyrën pa make-up, do befasoheni

Ndryshimi i saj ndër vite ka qënë shkak që këngëtarja të vihet në qendër të vëmendjes. Shummë rrallë ndodh që Greta të shfaqet e pa lyer.

Por këtë herë këngëtarja ka surprizuar me pamjen e saj. Duhet thënë se kaq e thjeshte këngëtarja duket tërheqëse dhe mjaft e thjeshtë.

Greta vazhdon të jetë një nga këngëtaret e preferuar të  rinjve. Ndërsa për jetën e saj personale dihet shumë pak. Ajo nuk ka pohuar nëse është në një lidhej dashurie apo jo. /Express

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


​Sa orë gjumë ju duhen sipas moshës

​Sa orë gjumë ju duhen sipas moshës

Apple nuk do të tregojë sa iPhone, iPad dhe Mac shet

Apple nuk do të tregojë sa iPhone, iPad dhe Mac shet

Përleshje mes lojtarëve në fushë pasi Galatasaray dhe Fenerbahce barazuan në derbi

Përleshje mes lojtarëve në fushë pasi Galatasaray dhe Fenerbahce barazuan në derbi

City hedh poshtë akuzat për fshehje të shkeljeve të FFP-së

City hedh poshtë akuzat për fshehje të shkeljeve të FFP-së

Hong Kongu i gatshëm të licencojë kriptovalutat

Hong Kongu i gatshëm të licencojë kriptovalutat

Shtëpi me dizajne të pazakonta (Foto/Video)

Shtëpi me dizajne të pazakonta (Foto/Video)

Shtatë mënyra përmes së cilave trupi ju tregon se po vuani nga ankthi

Shtatë mënyra përmes së cilave trupi ju tregon se po vuani nga ankthi

Klopp dhe Emery e lavdërojnë njëri-tjetrin, e cilësojnë ndeshjen si shumë të rëndësishme

Klopp dhe Emery e lavdërojnë njëri-tjetrin, e cilësojnë ndeshjen si shumë të rëndësishme

Arrestohet 20 vjeçari në Tiranë, hakoi 3,000 adresa në rrjetet sociale

Arrestohet 20 vjeçari në Tiranë, hakoi 3,000 adresa në rrjetet sociale

Cahill konfirmohet si kapiten i Chelseat

Cahill konfirmohet si kapiten i Chelseat

Vila e parë nënujore: 50 mijë euro nata për ata që duan të ‘flenë me peshq’ (Video)

Vila e parë nënujore: 50 mijë euro nata për ata që duan të ‘flenë me peshq’ (Video)

Mesazhet private të 81,000 llogarive të Facebook nxirren në shitje

Mesazhet private të 81,000 llogarive të Facebook nxirren në shitje

Gabi: Nuk ka kuptim nëse Griezmann nuk e fiton Topin e Artë

Gabi: Nuk ka kuptim nëse Griezmann nuk e fiton Topin e Artë

Si ta rrisim lumturinë me një ushtrim ditor prej 10 minutash?

Si ta rrisim lumturinë me një ushtrim ditor prej 10 minutash?

Gjenden njëmijë dhëmbë të njerëzve brenda murit të një ndërtese (Foto/Video)

Gjenden njëmijë dhëmbë të njerëzve brenda murit të një ndërtese (Foto/Video)

Martinez nuk dëshiron të humbë kohë duke folur për Realin

Martinez nuk dëshiron të humbë kohë duke folur për Realin