Greta Koçi prapë ndryshon diçka nga vetja e saj (Foto)

31.01.2018 19:04
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Greta Koçi prapë ndryshon diçka nga vetja e saj (Foto)

Greta Koçi i kushton shumë rëndësi look-ut të saj.

Këngëtarja në fjalë deri më tani ka realizuar disa ndërhyrje estetike, kjo me qëllimin që të duket sa më e bukur para publikut.

Së fundi, ajo ka vendosur t’i formësojë edhe vetullat e saj, sigurisht për të vënë më shmë në pah fytyrën e saj.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


FBK aprovon idenë e KB Rahovecit, për herë të parë gara e kupës do të ketë medalje të bronztë

FBK aprovon idenë e KB Rahovecit, për herë të parë gara e kupës do të ketë medalje të bronztë

Nantes pensionon fanellën me numër 9 në shenjë nderimi për Emiliano Sala

Nantes pensionon fanellën me numër 9 në shenjë nderimi për Emiliano Sala

Facebook hedh hapin e parë drejt integrimit me Instagram dhe WhatsApp

Facebook hedh hapin e parë drejt integrimit me Instagram dhe WhatsApp

Pesë ndryshimet që i ndodhin trupit të një gruaje pas lindjes

Pesë ndryshimet që i ndodhin trupit të një gruaje pas lindjes

Suso: Te Milani edhe për shumë vite

Suso: Te Milani edhe për shumë vite

Momenti kur pronari braktis qenin, por ai insiston të shkojë pas tij (Video)

Momenti kur pronari braktis qenin, por ai insiston të shkojë pas tij (Video)

Akili, Nora e Distria synojnë ‘pushtimin’ e podiumit në Grand Slamin e Parisit

Akili, Nora e Distria synojnë ‘pushtimin’ e podiumit në Grand Slamin e Parisit

Çfarë duhet të dini dhe ja sesi të përdorni funksionin Insant Hostpot tek pajisjet Apple

Çfarë duhet të dini dhe ja sesi të përdorni funksionin Insant Hostpot tek pajisjet Apple

Shtatë mrekullitë e botës në një park, të ndërtuara duke përdorur skrapin – ideja gjeniale e qytetit që është një nga më të ndoturit në botë (Foto/Video)

Shtatë mrekullitë e botës në një park, të ndërtuara duke përdorur skrapin – ideja gjeniale e qytetit që është një nga më të ndoturit në botë (Foto/Video)

Rakitic kërkon kalimin te Interi?

Rakitic kërkon kalimin te Interi?

I dehuri e kuptoi se do të arrestohej, mendoi për një “zgjidhje atraktive” – por kjo nuk i bëri fare përshtypje policisë (Video)

I dehuri e kuptoi se do të arrestohej, mendoi për një “zgjidhje atraktive” – por kjo nuk i bëri fare përshtypje policisë (Video)

Ju pëlqen apo jo videot e IGTV do të pushtojnë Instagramin tuaj

Ju pëlqen apo jo videot e IGTV do të pushtojnë Instagramin tuaj

PSG nuk i ndahet Kantes, do të provojë edhe në verë transferimin e tij

PSG nuk i ndahet Kantes, do të provojë edhe në verë transferimin e tij

Frutat që duhet t’i hani për një jetë më të gjatë

Frutat që duhet t’i hani për një jetë më të gjatë

“Gjithmonë në mendimet tona” – Bota e futbollit nderon Emiliano Salan pasi trupi i tij gjendet i vdekur në rrënojat e aeroplanit

“Gjithmonë në mendimet tona” – Bota e futbollit nderon Emiliano Salan pasi trupi i tij gjendet i vdekur në rrënojat e aeroplanit

Një sensor do ta bëjë kamerën e LG G8 ThinQ të pakrahasueshme

Një sensor do ta bëjë kamerën e LG G8 ThinQ të pakrahasueshme