Greqi, zhduket një shqiptare prej 5 ditësh

22.12.2018 15:49
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Greqi, zhduket një shqiptare prej 5 ditësh

Një shqiptare rezulton e zhdukur që prej datës 17 dhjetor dhe që prej asaj kohë nuk ka asnjë informacion rreth saj.

Bëhet fjalë për 31-vjeçaren, Aurora Mici e cila i ka humbur gjurmët prej 17 dhjetorit pranë kufirit greko-shqiptar, në zonën Krystallopigi në Florina.

Ditën kur ajo u zhduk, ajo mbante veshur një xhaketë të zezë, xhinse, këpucë sportive të bardha dhe një çantë të zezë. Vajza kishte djegie në dorën e saj të djathtë.

Policia greke kërkon ndihmën e çdokujt për të mësuar mbi fatin e 31-vjeçare, transmeton TC

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Greqi, zhduket një shqiptare prej 5 ditësh

Greqi, zhduket një shqiptare prej 5 ditësh

Vetëvendosje thotë se është përkeqësuar gjendja e arsimit në vitin 2018, liston problematika

Vetëvendosje thotë se është përkeqësuar gjendja e arsimit në vitin 2018, liston problematika

Detaje të reja nga vetaksidenti ku humbi jetën 25 vjeçari nga Istogu

Detaje të reja nga vetaksidenti ku humbi jetën 25 vjeçari nga Istogu

Zvicra me rekord vende të lira pune

Zvicra me rekord vende të lira pune

Teoria më e re e serbëve: Po nxitojnë të na përzënë nga Kosova

Teoria më e re e serbëve: Po nxitojnë të na përzënë nga Kosova

“Trepça” në stagnim edhe dy vjet pas miratimit të Ligjit

“Trepça” në stagnim edhe dy vjet pas miratimit të Ligjit

LVV: Ftesat për takime të tilla, vetëm për t’ia dhënë Thaçit fuqinë që nuk e ka

LVV: Ftesat për takime të tilla, vetëm për t’ia dhënë Thaçit fuqinë që nuk e ka

Haradinaj, për tërheqjen e trupave amerikane nga Siria

Haradinaj, për tërheqjen e trupave amerikane nga Siria

Tsipras kritikon Kosovën; Kundër taksës 100% për Serbinë dhe themelimit të ushtrisë

Tsipras kritikon Kosovën; Kundër taksës 100% për Serbinë dhe themelimit të ushtrisë

Në shënimin e Ditës së Avokatisë kërkohet drejtësi për viktimat e dhunës seksuale gjatë luftës

Në shënimin e Ditës së Avokatisë kërkohet drejtësi për viktimat e dhunës seksuale gjatë luftës

Murati: Shqiptarët e Luginës duhet t’i bashkohen Kosovës

Murati: Shqiptarët e Luginës duhet t’i bashkohen Kosovës

Në Kosovë zbatohen vetëm 2 nga 25 nenet e Ligjit për të Verbrit

Në Kosovë zbatohen vetëm 2 nga 25 nenet e Ligjit për të Verbrit

Pompeo telefonon Bushatin për dëbimin e diplomatëve iranianë

Pompeo telefonon Bushatin për dëbimin e diplomatëve iranianë

Vazhdojnë pritjet e gjata në Merdare, pritje të gjata edhe në kufirin Kroaci-Serbi

Vazhdojnë pritjet e gjata në Merdare, pritje të gjata edhe në kufirin Kroaci-Serbi

140 gjoba për tregtarët që mashtruan konsumatorët

140 gjoba për tregtarët që mashtruan konsumatorët

Keqmenaxhimi dyvjeçar i tenderit 1.7-milionësh rrezikon mijëra banorë të Prishtinës

Keqmenaxhimi dyvjeçar i tenderit 1.7-milionësh rrezikon mijëra banorë të Prishtinës