Goditi me vezë kryeministrin Rama, ja dënimi për deputetin demokrat

20.12.2018 11:48
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Goditi me vezë kryeministrin Rama, ja dënimi për deputetin demokrat

Byroja e Kuvendit vendosi dënim 10-ditor për deputetin e Partisë Demokratike, Endri Hasa, i cili goditi me vezë kryeministrin Edi Rama kur ky i fundit po mbante fjalën e tij në Kuvend.

Seanca u ndërpre për një orë pas këtij incidenti.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Goditi me vezë kryeministrin Rama, ja dënimi për deputetin demokrat

Goditi me vezë kryeministrin Rama, ja dënimi për deputetin demokrat

Rama: Opozita e paska kaluar kohën duke vjedhur vezë

Rama: Opozita e paska kaluar kohën duke vjedhur vezë

Uljet e çmimeve të naftës në bursa nuk reflektojnë në Kosovë

Uljet e çmimeve të naftës në bursa nuk reflektojnë në Kosovë

Trump falënderon Shqipërinë për dëbimin e ambasadorit iranian

Trump falënderon Shqipërinë për dëbimin e ambasadorit iranian

Oda Ekonomike e Kosovës dhe Oda Amerikane mirëpresin vendimin për Bordin e Ankesave

Oda Ekonomike e Kosovës dhe Oda Amerikane mirëpresin vendimin për Bordin e Ankesave

Feilcke: BE s’mund edhe t’i izolojë kosovarët, edhe të thotë hiqeni taksën

Feilcke: BE s’mund edhe t’i izolojë kosovarët, edhe të thotë hiqeni taksën

Kosova importon lëndë të parë nga Serbia, por jo edhe mallrat tjera

Kosova importon lëndë të parë nga Serbia, por jo edhe mallrat tjera

Prishtina zgjohet me ajër të ndotur

Prishtina zgjohet me ajër të ndotur

Qeveria propozon këshill censure për median në internet

Qeveria propozon këshill censure për median në internet

Mediat serbe ‘zbulojnë’ detaje nga përplasja e Haradinajt me Mogherinin në Bruksel

Mediat serbe ‘zbulojnë’ detaje nga përplasja e Haradinajt me Mogherinin në Bruksel

LDK-ja e LVV-ja thonë se do ta dërgojnë Thaçin në Kushtetuese

LDK-ja e LVV-ja thonë se do ta dërgojnë Thaçin në Kushtetuese

Vajzat nga Serbia kalojnë natën me shqiptarë dhe me ushtarë të KFOR-it

Vajzat nga Serbia kalojnë natën me shqiptarë dhe me ushtarë të KFOR-it

Sot, konferencë për legalizimin e armëve

Sot, konferencë për legalizimin e armëve

Paqartësi në qëndrimin zyrtar për dialogun

Paqartësi në qëndrimin zyrtar për dialogun

Zhvatësit e KQZ-së

Zhvatësit e KQZ-së

Krasniqi: Limaj e Ahmeti do të shkojnë bashkë me Thaçin në Bruksel

Krasniqi: Limaj e Ahmeti do të shkojnë bashkë me Thaçin në Bruksel