Gjiganti i mobiljeve “MobiCasa” dyfishon kapacitet dhe hapësirat e prezantimit të produkteve!

15.07.2019 14:06
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Gjiganti i mobiljeve “MobiCasa” dyfishon kapacitet dhe hapësirat e prezantimit të produkteve!

Shtëpia e mobiljeve ‘Mobicasa’ në Gjilan vazhdon të sjell risi në tregun e shitjes.

Mobicasa ka zgjeruar kapacitetet e saj në shërbimet e klientelës, duke zgjeruar hapësirat promovuese për produktet që ofron në lokalin e shitjes.

Duke pasur gjithmonë përgjegjësinë dhe respektin për klientë, Mobicasa kujdeset që shërbimet dhe produktet e saj të jenë të ekspozuara në ambient të përshtatshëm dhe klientët të kenë çasje më të lehtë të përzgjedhjes.

Edhe këtë vit, Mobicasa sjell mobileritë më të reja në treg dhe me dizajne të modeleve të fundit. Mobiljet unike, të trendeve të fundit janë gjithmonë zgjedhja më e mirë për shtëpitë tuaja.
Kualiteteti, shumë llojshmëria, modernja dhe eleganca janë të gërshetuara me përpikmëri në mobiljet që ofron Mobicasa.
Nëse dëshironi invertarë komod, modern dhe të përshtatshëm për secilën shtëpi, mjafton ta vizitoni Mobicasën dhe zgjedhja e ëndrrave është e sigurt.

Duke pasur gjithmonë përgjegjësinë dhe respektin për klientë, Mobicasa kujdeset që shërbimet dhe produktet e saj të jenë në cilësinë më të lartë.

Blerja e re sjell ndryshimet më të bukura, Mobicasa ju garanton për këtë!

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kosova me masa reciproke ndaj Serbisë për vizitat e zyrtarëve të lartë

Kosova me masa reciproke ndaj Serbisë për vizitat e zyrtarëve të lartë

Mustafa: Problem më i madh janë njerëzit e inkriminuar që s’kanë aktakuza

Mustafa: Problem më i madh janë njerëzit e inkriminuar që s’kanë aktakuza

Bombë e të shtëna armësh në Pejë, lëndohet një person – dëmtohen dhjetëra vetura

Bombë e të shtëna armësh në Pejë, lëndohet një person – dëmtohen dhjetëra vetura

“Presidenti bën shkelje nëse brenda 15 ditësh pas dorëheqjes nuk fton partitë në konsultime”

“Presidenti bën shkelje nëse brenda 15 ditësh pas dorëheqjes nuk fton partitë në konsultime”

Gjykata merr vendim për Burdushin

Gjykata merr vendim për Burdushin

Ekspert gjerman: Dialogun e ‘privatizuan’ treshja Thaçi-Mogherini-Vuçiq

Ekspert gjerman: Dialogun e ‘privatizuan’ treshja Thaçi-Mogherini-Vuçiq

Çartet ministri serb: Haradinaj është një terrorist, do ta luftojmë Kosovën kudo që na jepet rasti

Çartet ministri serb: Haradinaj është një terrorist, do ta luftojmë Kosovën kudo që na jepet rasti

Zgjedhjet e reja kthejnë në pikën zero 45 projektligje, Kuvendi i miratoi vetëm 27 për 7 muaj

Zgjedhjet e reja kthejnë në pikën zero 45 projektligje, Kuvendi i miratoi vetëm 27 për 7 muaj

Gucati s’përjashton mundësinë që Specialja të ftojë Thaçin e Veselin, Gjykatën e quan raciste

Gucati s’përjashton mundësinë që Specialja të ftojë Thaçin e Veselin, Gjykatën e quan raciste

Judah: Viti 2019 është i humbur për dialogun

Judah: Viti 2019 është i humbur për dialogun

Haradinaj pas kthimit nga Haga i dërgon porosi SHBA’së dhe Evropës

Haradinaj pas kthimit nga Haga i dërgon porosi SHBA’së dhe Evropës

Haradinaj: Ndërkombëtarët bënin presion për taksën si Serbia

Haradinaj: Ndërkombëtarët bënin presion për taksën si Serbia

Hoti ngushëllon familjarët e të aksidentuarve në Rahovec, kërkon nga komuna të shpall një ditë zie

Hoti ngushëllon familjarët e të aksidentuarve në Rahovec, kërkon nga komuna të shpall një ditë zie

Betejë diplomatike për anëtarësimin e Kosovës në INTERPOL

Betejë diplomatike për anëtarësimin e Kosovës në INTERPOL

Kolona të gjata në Merdare, katër orë pritje

Kolona të gjata në Merdare, katër orë pritje

Haradinaj: Haga më befasoi, SHBA dhe BE ta ndalin presionin ndaj Kosovës

Haradinaj: Haga më befasoi, SHBA dhe BE ta ndalin presionin ndaj Kosovës