Gjendet i vdekur personi që u zhduk para dy ditësh në Rugovë

28.04.2019 19:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Gjendet i vdekur personi që u zhduk para dy ditësh në Rugovë

Një person që ishte në kërkim qe dy ditë, është gjetur pa shenja jete në fshatin Reka e Allagës në Rugovë.

Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i Prokurorisë Themelore të Pejës, Shkodran Nikçi.

Ai ka thënë se M.N. (rreth 49 vjeçar) ishte në kërkim që nga data 26 prill e këtij viti, kur dyshohet se kishte marrë lëndime të rënda trupore nga tre persona.

Sot Prokuroria Themelore e Pejës kërkoi masën e paraburgimit ndaj tre të pandehurve A.N., Sh.L. dhe një të mituri lidhur me rastin.

“I dëmtuari i këtij rasti deri me tani ka qenë i paqasshëm për organet e ndjekjes, ndërsa për kërkimin e tij, përveç njësive relevante policore në teren janë angazhuar edhe FSK-ja”, kishte njoftuar kjo prokurori të dielën në mesditë, para se të gjente trupin e pajetë të M.N.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Gjendet i vdekur personi që u zhduk para dy ditësh në Rugovë

Gjendet i vdekur personi që u zhduk para dy ditësh në Rugovë

Thaçi për Samitin e Berlinit: S’ka shkëmbime territoresh, Lugina t’i bashkohet Kosovës

Thaçi për Samitin e Berlinit: S’ka shkëmbime territoresh, Lugina t’i bashkohet Kosovës

Hamza, kryetar i PDK-së në Mitrovicë

Hamza, kryetar i PDK-së në Mitrovicë

Thaçi dhe Beqa gënjyen, ja videoja e Qunit në krah me Agim Ramadanin

Thaçi dhe Beqa gënjyen, ja videoja e Qunit në krah me Agim Ramadanin

Gazeta gjermane: Serbia më anti-perëndimorja, s’e meriton BE-në

Gazeta gjermane: Serbia më anti-perëndimorja, s’e meriton BE-në

A do t’i kërkohet Kosovës heqja e taksës ndaj Serbisë në Samitin e Berlinit?

A do t’i kërkohet Kosovës heqja e taksës ndaj Serbisë në Samitin e Berlinit?

Ambienti i pastër, kusht për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në BE

Ambienti i pastër, kusht për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në BE

Vrasësi me pagesë që ekzekutoi 492 persona, synonte 500

Vrasësi me pagesë që ekzekutoi 492 persona, synonte 500

“Ata ma morën djalin nga dora”- Al Jazeera shkruan për masakrën e Mejës

“Ata ma morën djalin nga dora”- Al Jazeera shkruan për masakrën e Mejës

Deputeti gjerman thotë se tema e ndryshimit të kufijve duhet të refuzohet fuqishëm

Deputeti gjerman thotë se tema e ndryshimit të kufijve duhet të refuzohet fuqishëm

“Agjentët” vullnetarë të NATO-s në luftën e Kosovës

“Agjentët” vullnetarë të NATO-s në luftën e Kosovës

Thaçi: Në Berlin synohet zgjidhja Kosovë-Serbi duke marrë shembull Maqedoninë dhe Greqinë

Thaçi: Në Berlin synohet zgjidhja Kosovë-Serbi duke marrë shembull Maqedoninë dhe Greqinë

Messi shpall Barçën kampion

Messi shpall Barçën kampion

27 vjeçarja që mbyti foshnjën në Prizren, një vit më parë e kishte vrarë edhe një tjetër fëmijë të saj

27 vjeçarja që mbyti foshnjën në Prizren, një vit më parë e kishte vrarë edhe një tjetër fëmijë të saj

Ymeri: Paga minimale duhet të rritet menjëherë

Ymeri: Paga minimale duhet të rritet menjëherë

Kosova pa kapacitete për rehabilitimin e të kthyerve nga Siria

Kosova pa kapacitete për rehabilitimin e të kthyerve nga Siria