Gjendej para timonit të autobusit, shoferi regjistron veten duke mbajtur kokën anash – për t’i mashtruar kolegët (Video)

21.11.2018 19:52
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Gjendej para timonit të autobusit, shoferi regjistron veten duke mbajtur kokën anash – për t’i mashtruar kolegët (Video)

Ky është momenti i mrekullueshëm kur një shofer e regjistron veten derisa gjendet para timonit të një autobusi – por nuk është ashtu siç duket në pamje të parë.

Në pamjet e publikuara në internet, përcjell Telegrafi, shihet duke shikuar anash, derisa po ecnin nëpër rrugët e Rio de Janeiro, Brazil.

Ai duket çuditërisht i pa shqetësuar nga mungesa e kujdesit dhe vëmendjes së tij, dhe të bën të mendosh se po rrezikon gjithnjë e më shumë.

Por, kur më vonë ai kthen kamerën në pjesën përpara, kuptohet se bëhet fjalë për diçka tjetër.

Siç edhe mund të shihet, ai ishte para timonit të një autobusi, por se autobusi ishte duke u bartur nga një kamion, pas një avarie.

Dhe arsyeja pse kishte bërë diçka të tillë, ishte sepse videon ua kishte dërguar kolegëve të tij, për t’ju treguar “se sa i aftë ishte në vozitje”. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Gjendej para timonit të autobusit, shoferi regjistron veten duke mbajtur kokën anash – për t’i mashtruar kolegët (Video)

Gjendej para timonit të autobusit, shoferi regjistron veten duke mbajtur kokën anash – për t’i mashtruar kolegët (Video)

James dëshiron të kthehet te Reali

James dëshiron të kthehet te Reali

3 arsye pse iPad Pro-t e rinj nuk e zëvendësojnë dot një laptop

3 arsye pse iPad Pro-t e rinj nuk e zëvendësojnë dot një laptop

De Laurentiis do ta kthente Cavanin në fund të sezonit me parametrat zero

De Laurentiis do ta kthente Cavanin në fund të sezonit me parametrat zero

Brenda letrës me numrin ‘8’ është fshehur dhe një tetëshe tjetër, kur ta vëreni e keni të pamundur të mos e shihni (Foto)

Brenda letrës me numrin ‘8’ është fshehur dhe një tetëshe tjetër, kur ta vëreni e keni të pamundur të mos e shihni (Foto)

E thonë studiuesit: Kulla e Pizës ka humbur 4 centimetra të anësisë së saj

E thonë studiuesit: Kulla e Pizës ka humbur 4 centimetra të anësisë së saj

Një prodhues i panjohur ka krijuar një kopje fallco të portofolit Trezor One

Një prodhues i panjohur ka krijuar një kopje fallco të portofolit Trezor One

Santosi po bisedon me Interin për Gabigol

Santosi po bisedon me Interin për Gabigol

AKEP tërhiqet nga analiza e tregut celular

AKEP tërhiqet nga analiza e tregut celular

Lorik Cana: Urime dardanëve për fitoren dhe lojën fantastike

Lorik Cana: Urime dardanëve për fitoren dhe lojën fantastike

Nicole Scherzinger i bashkohet fushatës për të drejtat e fëmijëve nga ‘UNICEF’

Nicole Scherzinger i bashkohet fushatës për të drejtat e fëmijëve nga ‘UNICEF’

Një fshat në Itali kap në 10 ditë 58,000 drejtues makinash që shkelnin limitet e shpejtësisë

Një fshat në Itali kap në 10 ditë 58,000 drejtues makinash që shkelnin limitet e shpejtësisë

Çifti mashtron vdekjen në sekondën e fundit, për pak centimetra i shpëtuan përplasjes së veturës (Video)

Çifti mashtron vdekjen në sekondën e fundit, për pak centimetra i shpëtuan përplasjes së veturës (Video)

Cristiano Ronaldo nuk do të shkojë në ceremoninë e ndarjes së çmimit ‘Topi i Artë’

Cristiano Ronaldo nuk do të shkojë në ceremoninë e ndarjes së çmimit ‘Topi i Artë’

Kosova në vazon e pestë, Shqipëria në të katërtën për shortin e eliminatoreve të Euro 2020

Kosova në vazon e pestë, Shqipëria në të katërtën për shortin e eliminatoreve të Euro 2020

Dua Lipa ndryshon emrin për nder të fushatës së ‘UNICEF’

Dua Lipa ndryshon emrin për nder të fushatës së ‘UNICEF’