Gigi Hadid tregon se si është përballur me famën

03.04.2019 15:43
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Gigi Hadid tregon se si është përballur me famën

Modelja me famë botërore, Gigi Hadid u emocionua gjatë intervistës së saj te ‘Variety’ kur po fliste për fuqinë e femrave dhe famën.

Bukuroshja u shprehë se bëhet emocionale kur bëhet fjalë fama.

“Kjo më bën emocionale, sepse herë pas here fama ju bënë të ndiheni të kontrolluar nga jeta juaj. Mendoj se është e vështirë. Natyrisht, njerëzit ju gjykojnë.”, u shprehë ajo.

Gigi foli edhe për lidhjen e saj me Taylor Swift, ku u shprehë se ajo është një grua e fuqishme./Indeksonline/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Gigi Hadid tregon se si është përballur me famën

Gigi Hadid tregon se si është përballur me famën

Xiaomi ka shitur katër milionë Redmi Note 7

Xiaomi ka shitur katër milionë Redmi Note 7

Shoferi u arratis, e la furgonin në këtë pozitë – gati të binte nga 60 metra lartësi (Foto)

Shoferi u arratis, e la furgonin në këtë pozitë – gati të binte nga 60 metra lartësi (Foto)

AMA 55 milionë lek gjobë subjekteve në 2018

AMA 55 milionë lek gjobë subjekteve në 2018

Koreja e Jugut vendi i parë në botë që lançon zyrtarisht 5G

Koreja e Jugut vendi i parë në botë që lançon zyrtarisht 5G

Sipas një raporti Apple do të prodhojë të gjitha modelet e 2020 iPhone me ekrane OLED

Sipas një raporti Apple do të prodhojë të gjitha modelet e 2020 iPhone me ekrane OLED

“Nuk mund të më përballojnë, i shkatërroj të gjithë”, Bebe tregon për lidhjet e saj intime

“Nuk mund të më përballojnë, i shkatërroj të gjithë”, Bebe tregon për lidhjet e saj intime

Tesla Model 3 bëhet makina elektrike më e shitur në Evropë

Tesla Model 3 bëhet makina elektrike më e shitur në Evropë

Cloudflare sjell një shërbim VPN në aplikacionin 1.1.1.1

Cloudflare sjell një shërbim VPN në aplikacionin 1.1.1.1

Microsoft mbyll dyqanin e librave elektronikë

Microsoft mbyll dyqanin e librave elektronikë

Fillimi i fundit për sistemin operativ 10 vjeçar Windows 7

Fillimi i fundit për sistemin operativ 10 vjeçar Windows 7

Aplikacioni e-mail Spark mbërrin në Android

Aplikacioni e-mail Spark mbërrin në Android

Manekinët ngjallen papritmas, frikësojnë të pranishmit në ashensor (Video)

Manekinët ngjallen papritmas, frikësojnë të pranishmit në ashensor (Video)

Google+ jep lamtumirën 8 vite nga lançimi

Google+ jep lamtumirën 8 vite nga lançimi

Qeni nuk ndaloi së ledhatuari zjarrfikësin nga i cili u shpëtua (Video)

Qeni nuk ndaloi së ledhatuari zjarrfikësin nga i cili u shpëtua (Video)

Nokia X71 është telefoni i parë i kompanisë me kamër nën ekran

Nokia X71 është telefoni i parë i kompanisë me kamër nën ekran