Genta luan me topat e … (Foto)

28.10.2016 08:41
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Genta luan me topat e … (Foto)

Këngëtarja Genta Ismajli së fundmi ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet se luan me topa

Por, për çfarë topa bëhet fjalë?

Nuk është bërë ndonjëherë e ditur se asaj i pëlqen sporti, sidoqoftë, ajo përmes kësaj fotografie tregon se luan biliardë, shkruan Gazeta Express.

Shikojeni pozitën strategjike që ka marrë për t’i goditur topat:

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Augsburg – Bayern Munich, formacionet zyrtare

Augsburg – Bayern Munich, formacionet zyrtare

3 lëngjet me fuqi më të lartë detox-i, niseni ditën kështu

3 lëngjet me fuqi më të lartë detox-i, niseni ditën kështu

Hajni ia vjedh telefonin një pronareje të një salloni bukurie, para syve të saj – duke përdorur një gazetë (Video)

Hajni ia vjedh telefonin një pronareje të një salloni bukurie, para syve të saj – duke përdorur një gazetë (Video)

‘Mbreti’ i ri në ardhje – Kylian Mbappe i lë të gjithë pas në çdo formë dhe bota do të flas për të dekadën që po vije  

‘Mbreti’ i ri në ardhje – Kylian Mbappe i lë të gjithë pas në çdo formë dhe bota do të flas për të dekadën që po vije  

Në SHBA diskutohet për një mur kibernetikë i cili nuk ka për të funksionuar

Në SHBA diskutohet për një mur kibernetikë i cili nuk ka për të funksionuar

Trajneri i Llapit, Rexhepi: E dominuan lojën nga fillimi deri në fund

Trajneri i Llapit, Rexhepi: E dominuan lojën nga fillimi deri në fund

Loja “LUDO” mblodhi shumë të rinj në sheshin “Adem Jashari” në Skenderaj

Loja “LUDO” mblodhi shumë të rinj në sheshin “Adem Jashari” në Skenderaj

Elefantin që iu erdhi te dera, e ushqyen me banane para se ta përcjellin sërish (Video)

Elefantin që iu erdhi te dera, e ushqyen me banane para se ta përcjellin sërish (Video)

Valverde flet pas rinovimit: Sfidë emocionuese për të udhëhequr Barcelonën dhe këta lojtarë

Valverde flet pas rinovimit: Sfidë emocionuese për të udhëhequr Barcelonën dhe këta lojtarë

Efekti “Fortnite” po shkatërron studiot e mëdha të video lojërave

Efekti “Fortnite” po shkatërron studiot e mëdha të video lojërave

Era e pakëndshme e gojës: Top këshillat për ta mbajtur gojën të freskët

Era e pakëndshme e gojës: Top këshillat për ta mbajtur gojën të freskët

Solskjaer konfirmon lëndimet e Lingardit dhe Martialit, pritet të mungojnë deri në tri javë

Solskjaer konfirmon lëndimet e Lingardit dhe Martialit, pritet të mungojnë deri në tri javë

Vajza që rrotullon muskujt e barkut në formë të pazakontë, pamjet bëhen virale (Video)

Vajza që rrotullon muskujt e barkut në formë të pazakontë, pamjet bëhen virale (Video)

Apple papritmas nxjerr në shitje dy modele të reja iPhone

Apple papritmas nxjerr në shitje dy modele të reja iPhone

Chelsea dëshiron transferimin e Higuainit me ulje çmimi

Chelsea dëshiron transferimin e Higuainit me ulje çmimi

Rinovimi i kontratave të trajnerëve në mes të sezonit i sjell trofe Barcelonës, Guardiola ishte i fundit që rinovoi

Rinovimi i kontratave të trajnerëve në mes të sezonit i sjell trofe Barcelonës, Guardiola ishte i fundit që rinovoi