Futbollistët e Manchester City, “Bunga Bunga party” me 22 modele italiane. Festojnë fitoren 6-1 (Fotot e modeleve në festë)

15.01.2020 21:54
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Futbollistët e Manchester City, “Bunga Bunga party” me 22 modele italiane. Festojnë fitoren 6-1 (Fotot e modeleve në festë)

Yjet e Manchester City udhëtuan 22 modele italiane Instagrami në një hotel luksoz me SPA jashtë Cheshire. Një natë aty kushin 150 paund dhe mediat britanike shkruajnë se festa ishte e stimit ‘Bunga-Bunga’.

Vajzat udhëtuan në Manchester të dielën në Resort Golf Mere ku një natë kushton 150 paund dhe para ndeshjes së ekipit kundër Aston Villa atë pasdite.

Skuadra mundi Aston Villa 6-1 dhe mendohet se festa kishte ndodhur me lejen e trajnerit Pep Guardiola.

Shumë prej modeleve dokumenatuan në Instagram udhëtimi e tyre në Cheshire, duke postuar foto dhe video në pishinë, apo moment relaksuese, të veshura me veshje seksi.

Duke folur për The Sun, një burim tha se ishte kjo ishte festa e Krishtëlindjes e shtyrë në kohë, për lojtarët dhe se një punonjës i klubit kishte kaluar muaj me radhë për të organizuar mbrëmjen.

Burimi thote se gjithashtu se vajzat mund të ishin anëtarët e klubit të mbështetësve të Manchester Cityt në Milano.

Sido që të jetë, ata janë shumë të bukur dhe duken sikur ishin argëtuar shumë dhe supozohet që edhe lojtarët ja kanë kaluar shumë mirë.

Një nga modelet ishte Amira Paula, e cila postoi në Instagram fotot e saj.
Një tjetër yll në Instagrami, Marta Tejada, kishte postuar edhe video nga shishet e saj të shampanjës mbi një krevat.

Mendohet që në festë ishte edhe prezantuesja televizive italiane Chriara Giuffrida, e cila pozonte jashtë hotelit me një pallto të shtrenjtë si dhe Isa Rivera, i cili postoi një video të grupit duke shijuar mëngjesin.

Fotografi të tjera postoi edhe Chiara Battola në banjë, ndërsa gratë e tjera të veshura me bikini ishin aty.

The Sun gjithashtu raportoi se disa nga grupi kanë qëndruar edje një natë më shumë, duke shfrytëzuar rastin të shohin jetën e natës së Manchesterit.
Një faqe në interneti italiane pretendonte se gratë ishin fluturuar për të ‘argëtuar’ futbollistët në një nga zonat më prestigjioze të Cheshire.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Shkencëtarët më në fund zbulojnë shkakun e flokëve gri: Stresi nuk është fajtor, por…

Shkencëtarët më në fund zbulojnë shkakun e flokëve gri: Stresi nuk është fajtor, por…

Loredana ka publikuar një video mjaft të ëmbël ku Hana shihet duke hedhur hapat e parë

Loredana ka publikuar një video mjaft të ëmbël ku Hana shihet duke hedhur hapat e parë

FA Cup, kalojnë Man.City e Man Utd/ Napoli frenon Juven

FA Cup, kalojnë Man.City e Man Utd/ Napoli frenon Juven

Vdes legjenda e basketbollit Kobe Bryant se bashku me vajzën e tij

Vdes legjenda e basketbollit Kobe Bryant se bashku me vajzën e tij

‘Nuk ishte për mua’: Brad Pitt refuzon rolin në filmin e famshëm

‘Nuk ishte për mua’: Brad Pitt refuzon rolin në filmin e famshëm

Kupa “Nëna Terezë” bashkon skuadrat nga Kosova dhe Shqipëria

Kupa “Nëna Terezë” bashkon skuadrat nga Kosova dhe Shqipëria

Kualifikohet Chelsea, Tottenhami ndeshje shtesë me Southamptonin

Kualifikohet Chelsea, Tottenhami ndeshje shtesë me Southamptonin

“Ne kemi të njëjtën histori dhe ti mund t’ja dalësh siç ja dola unë!”/ Mesazhi i Dafina Zeqirit për vajzën 11-vjeçare që kujdesej për familjen e saj

“Ne kemi të njëjtën histori dhe ti mund t’ja dalësh siç ja dola unë!”/ Mesazhi i Dafina Zeqirit për vajzën 11-vjeçare që kujdesej për familjen e saj

Gol nga mesfusha/ E pabesueshme çfarë ka bërë shoku i Gjimshitit

Gol nga mesfusha/ E pabesueshme çfarë ka bërë shoku i Gjimshitit

Kjo është Rita Ora, me bluzë transparente dhe atraktive

Kjo është Rita Ora, me bluzë transparente dhe atraktive

Ledri Vula së shpejti me dicka të re

Ledri Vula së shpejti me dicka të re

Spinnazzola vishet zikaltër, priten edhe tre të tjere

Spinnazzola vishet zikaltër, priten edhe tre të tjere

Bebe Rexha mahnit në mbrëmjen e Spotify

Bebe Rexha mahnit në mbrëmjen e Spotify

Djali 10-vjeçar la shtatzënë 13-vjeçaren, analizat: Ai nuk mund të bëhet baba, vajza: Vetëm atë kam pasur

Djali 10-vjeçar la shtatzënë 13-vjeçaren, analizat: Ai nuk mund të bëhet baba, vajza: Vetëm atë kam pasur

Si e zgjedhin meshkujt gruan me të cilën duan të martohen

Si e zgjedhin meshkujt gruan me të cilën duan të martohen

Fero bëhet romantik, i bën dedikimin më të bukur Arbenitës

Fero bëhet romantik, i bën dedikimin më të bukur Arbenitës