Format bombastike të “shtëpiakes” Claudia Jordan (Foto)

22.03.2015 11:31
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Format bombastike të “shtëpiakes” Claudia Jordan (Foto)

Claudia Jordan është 42 vjeçe por ajo duket si një 20 vjeçare.

Kjo falë formave të shkëlqyera trupore, këmbëve pa celulit dhe barkut të tonifikuar.

Ylli i shout “The Real Housewives” është fotografuar në plazhet e Miamit të shtunën, ku dukej super e nxehtë dhe e lumtur.

jordan

Flashing the flesh: Claudia Jordan showcased her taut physique while clad in a pink bikini at the beach in Miami on Saturday

A little help: Jordan stood patiently while pal Aisha Thalia piled her strands up into a no-fuss bun

Beach babes: Jordan posed beside a pal for one beach goer

Pink lady: The reality star coordinated her rose pink bikini with a matching shade of lipstick

Kick back and relax! The star looked flawless as she lounged in the shallow waters

Flawless: The actress' complexion required very little make-up 

Attention getting: Claudia's pink bottoms hugged every inch of her bum

Splish splash: The beauty laid belly first in the relaxed waters

No need for introductions! The 41-year-old cheerfully waved while padding out of the water

Head turning: The reality star flashed a radiant smile after taking her dip

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

Max paralajmëron projektin e ri me një fotografi provokuese

Max paralajmëron projektin e ri me një fotografi provokuese

Rihanna është shumë e lezetshme, por nuk di të këndojë!

Rihanna është shumë e lezetshme, por nuk di të këndojë!

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Publikon fotografi Keisi Medini, me bikini nga plazhi

Publikon fotografi Keisi Medini, me bikini nga plazhi

Trejsi Sejdini reagon për videon erotike që po çmend rrjetin (FOTOT)

Trejsi Sejdini reagon për videon erotike që po çmend rrjetin (FOTOT)

E veshur me fustan të zi, Enca: Shtrati im akoma vetëm

E veshur me fustan të zi, Enca: Shtrati im akoma vetëm

Era Istrefi sjellë fotografi nga shtëpia e saj

Era Istrefi sjellë fotografi nga shtëpia e saj

Tre fëmijë me tri nëna të ndryshme, Kastro Zizo: Nuk ndalem me kaq

Tre fëmijë me tri nëna të ndryshme, Kastro Zizo: Nuk ndalem me kaq

Hekurani me një projekt shumë të veçantë, sjell duetin me vajzën e tij Tiaren

Hekurani me një projekt shumë të veçantë, sjell duetin me vajzën e tij Tiaren

Nitaj pozon atraktive para pasqyrës

Nitaj pozon atraktive para pasqyrës

Era Istrefi sjell në versionin e saj këngën e artistit të preferuar

Era Istrefi sjell në versionin e saj këngën e artistit të preferuar

Lipa tregoi se ajo ishte e para që i kishte shkruar në rrjetin social Hadidit

Lipa tregoi se ajo ishte e para që i kishte shkruar në rrjetin social Hadidit

Surprizohet Mozzik nga Loredana dhe Hana në mes të emisionit

Surprizohet Mozzik nga Loredana dhe Hana në mes të emisionit

Negative pas 75 ditësh! Modelja italiane shërohet nga Covid-19

Negative pas 75 ditësh! Modelja italiane shërohet nga Covid-19