Formacionet zyrtare, Watford – Liverpool

12.08.2017 12:54
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Formacionet zyrtare, Watford – Liverpool

Të dy skuadrat angleze kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare.

Watfordi dhe Liverpooli do të ndeshen mes vete në takimin e xhiros së parë të sezonit të ri 2017/18 të Ligës Premier.

Të dy skuadrat janë gati për të nisur sezonin e ri, teksa në këtë ndeshje do të kenë disa mungesa shkaku i lëndimit.

Ndeshja fillon nga ora 13:30 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Vicarage Road’./Telegrafi/

Watford: Gomes; Janmaat, Kaboul, Britos, Holebas; Chalobah, Doucouré; Amrabat, Cleverley, Pereyra; Okaka.

Liverpool: Mignolet; Alexander-Arnold, Lovren, Matip, Moreno; Henderson, Can, Wijnaldum; Salah, Mane, Firmino.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Pogba: Do të ishte kënaqësi të luaja me Neymarin

Pogba: Do të ishte kënaqësi të luaja me Neymarin

Raiola: Italia, skuadër që ta shpif, Donnarrumma mund të largohet nga Milani

Raiola: Italia, skuadër që ta shpif, Donnarrumma mund të largohet nga Milani

Kur Pogba e takoi Messin për herë të parë iu duk shumë i shkurtë, por menjëherë e kuptoi se gjithçka që bënte ai ishte e veçantë

Kur Pogba e takoi Messin për herë të parë iu duk shumë i shkurtë, por menjëherë e kuptoi se gjithçka që bënte ai ishte e veçantë

Mayweather: Mund të investoj te Newcastle Unitedi dhe mund ta transferoj Ronaldon

Mayweather: Mund të investoj te Newcastle Unitedi dhe mund ta transferoj Ronaldon

Juve qetëson tifozët, lëndimi i Chiellinit nuk është serioz

Juve qetëson tifozët, lëndimi i Chiellinit nuk është serioz

Herolind Shala në formacionin e javës në Superligën e Danimarkës

Herolind Shala në formacionin e javës në Superligën e Danimarkës

Kur statistikat flasin, 25 vjeçari Icardi golashënues më i mirë se CR7 e Higuain

Kur statistikat flasin, 25 vjeçari Icardi golashënues më i mirë se CR7 e Higuain

Skriniar dëshiron të ketë karrierë si ajo e Hamsik te Napoli

Skriniar dëshiron të ketë karrierë si ajo e Hamsik te Napoli

Pogba: Messi dhe futbolli janë dy gjëra që shkojnë bashkë

Pogba: Messi dhe futbolli janë dy gjëra që shkojnë bashkë

Hamilton nga Australia premton mbrojtjen e titullit

Hamilton nga Australia premton mbrojtjen e titullit

Gundogan: Qëllimi kryesor është ta fitojmë Ligën e Kampionëve

Gundogan: Qëllimi kryesor është ta fitojmë Ligën e Kampionëve

Kosova U-21 grumbullohet për dy ndeshjet e radhës, flasin Prekazi dhe Sulejmani

Kosova U-21 grumbullohet për dy ndeshjet e radhës, flasin Prekazi dhe Sulejmani

Ronaldo – Perezit: Blije Hazardin, jo Kanen  

Ronaldo – Perezit: Blije Hazardin, jo Kanen  

Liverpooli dhe Arsenali në garë për Oblakun

Liverpooli dhe Arsenali në garë për Oblakun

Bashkimi vazhdon me fitore, e mposht Borean dhe forcon vendin e dytë

Bashkimi vazhdon me fitore, e mposht Borean dhe forcon vendin e dytë

Xabi Alonso: Ende herët që të bëhem trajner i Sociedadit  

Xabi Alonso: Ende herët që të bëhem trajner i Sociedadit