Formacionet zyrtare, Crystal Palace – Manchester United: Djajtë me shumë mungesa

27.02.2019 20:34
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Formacionet zyrtare, Crystal Palace – Manchester United: Djajtë me shumë mungesa

Manchester United me shumë mungesa do të udhëtojë në terrenin e vështirë të Crystal Palace.

Djajtë e Kuq janë në formë të lartë në kampionat, ku kanë marrë tetë fitore dhe dy barazime.

Ole Gunnar Solskjaer është munduar që të zgjedh më të mirët për këtë përballje, pasi ka nëntë lojtarë të lënduar.

Nga minuta e parë starton Pogba që përkrahet nga Dalot dhe Fred në mesfushë.

Në sulm do të luajnë Lukaku dhe Sanchez

Në anën tjetër Crystal Palace ka katër ndeshje pa humbje dhe është në formë të mirë.

Ata startojnë në sulm me Zaha e Batshuay.

Ndeshja fillon nga ora 21:00. /Telegrafi/


Guaita; Ward, Tomkins, Kelly, Van Aanholt; McArthur, Milivojevic, Schlupp; Townsend, Batshuayi, Zaha.

Manchester Unites: De Gea; Young, Smalling, Lindelöf, Shaw; McTominay; Dalot, Fred; Pogba; Alexis Sánchez, Lukaku.


Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve