Flet themeluesi i "Vipave të Bllokut": Enca 'mashtruesja' e photoshopit!

16.04.2018 18:54
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Flet themeluesi i "Vipave të Bllokut": Enca 'mashtruesja' e photoshopit!

Duke folur në emisionin “Rreze Dielli” në Report TV, Stiliano shpjegoi edhe qëllimin kryesor të kësaj faqeje.

“Vipat thonë vetë që më hidh foton sepse duan të rrisin klikimet dhe janë ata që përfitojnë nga faqja jonë.

Donim të nxirrnim të vërtetën e showbizit sepse ata (VIP-at) duhet ta pranojnë përderisa janë persona publikë që kanë bërë ndërhyrje. Pasi ka plot njerëz që frymëzohen prej tyre. 

Për shkak të të tyre, shkojnë 13 vjeçaret që i kërkojnë mamit lekë për të bërë botox. Me këtë faqe kam njohur vërtet showbizin shqiptar, më i keqi. Edhe kolegët çojnë foto të shokëve apo kolegeve ku kanë dalë keq dhe ma dërgojnë që ta hedh atë foto”.

Enca Haxhia, “mashtruesja” më e madhe e photoshop-it

Stiliano Kananaj ka komentuar në studio edhe disa prej VIP-ave shqiptarë që sipas tij kanë bërë ndërhyrjet më të mëdha estetike apo që “gënjejnë” fansat e tyre përmes photoshop-it ku në krye, sipas tij, qëndron këngëtarja Enca Haxhia. “Enca e modifikon shumë veten, përdor shumë photoshop-in. Enca ” mashtruesja” më e madhe me photoshop./Shqiptarja.com/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Bashkimi Evropian voton për ti dhënë fund ndryshimit të orës

Bashkimi Evropian voton për ti dhënë fund ndryshimit të orës

Fjala e parë që tha bebja ishte Google: Gjiganti për kërkim shprehet i gëzuar, jo të gjithë u impresionuan (Video)

Fjala e parë që tha bebja ishte Google: Gjiganti për kërkim shprehet i gëzuar, jo të gjithë u impresionuan (Video)

Aplikacioni Tirana Ime me funksione për matjen e cilësisë së ajrit

Aplikacioni Tirana Ime me funksione për matjen e cilësisë së ajrit

Mosha e kishte lodhur dhe nuk mund të ecte, qeni 20-vjeçar u ndihmua të hidhte disa hapa në park (Video)

Mosha e kishte lodhur dhe nuk mund të ecte, qeni 20-vjeçar u ndihmua të hidhte disa hapa në park (Video)

Vajza e themeluesit të Huawei përdor iPhone, iPad dhe MacBook

Vajza e themeluesit të Huawei përdor iPhone, iPad dhe MacBook

Apple publikoi iOS 12.2 me shërbimin e ri të lajmeve dhe animoji të rinj

Apple publikoi iOS 12.2 me shërbimin e ri të lajmeve dhe animoji të rinj

ICT Awards fton studentët e UBT ti bashkohen edicionit të 7-të garës

ICT Awards fton studentët e UBT ti bashkohen edicionit të 7-të garës

Apple prezanton shërbimin me pagesë të titujve të lojërave Apple Arcade

Apple prezanton shërbimin me pagesë të titujve të lojërave Apple Arcade

Microsoft shton grafikët në makinën llogaritëse të Windows 10

Microsoft shton grafikët në makinën llogaritëse të Windows 10

Një përditësim softueri ka në dorë fatin e njerëzve dhe avionit Boeing 737 Max

Një përditësim softueri ka në dorë fatin e njerëzve dhe avionit Boeing 737 Max

Tashmë mund të krijoni aktivitete në aplikacionin Google Maps

Tashmë mund të krijoni aktivitete në aplikacionin Google Maps

ICT Awards dhe S4J Aftësi për Punë organizuan në qytetin e Vlorës bootkampin e dytë ICTS

ICT Awards dhe S4J Aftësi për Punë organizuan në qytetin e Vlorës bootkampin e dytë ICTS

Bing ka bllokuar 5 milionë reklama për kriptomonedhat në 2018-ën

Bing ka bllokuar 5 milionë reklama për kriptomonedhat në 2018-ën

Përdoruesit e Telegram mund të tërheqin çdo mesazh të dërguar e madje biseda të plota

Përdoruesit e Telegram mund të tërheqin çdo mesazh të dërguar e madje biseda të plota

Tualetet më bizare, rregullime të çuditshme dhe mungesë privatësie (Foto)

Tualetet më bizare, rregullime të çuditshme dhe mungesë privatësie (Foto)

Samsung zbulon datën kur Galaxy Fold do të dalë në shitje në Evropë

Samsung zbulon datën kur Galaxy Fold do të dalë në shitje në Evropë