Fjolla Morina përlot me dedikimin për mikun e saj që ka ndërruar jetë

28.04.2018 07:28
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Fjolla Morina përlot me dedikimin për mikun e saj që ka ndërruar jetë

Fjolla ka publikuar në “Instastory” një foto të mikut të saj, me fytyrë të mbuluar pa dashur ta identifikojë portretin e tij, me një dedikim si për ti treguar sa shumë e ndjen mungesën e tij.

“Përvjetoret e tua janë përvjetoret e mallit tim. Sa herë që të kujtoj, them të dua dhe do të të dua deri në amshim”- ka shkruar Fjolla bashkangjitur fotos së mikut të saj.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


“Të lutem, martohu me mua!” Mariza Ikonimi i propozon martesë moderatorit shqiptar

“Të lutem, martohu me mua!” Mariza Ikonimi i propozon martesë moderatorit shqiptar

De Gea: Dua të qëndroj dhe ta ndihmoj Unitedin të kthehet në krye

De Gea: Dua të qëndroj dhe ta ndihmoj Unitedin të kthehet në krye

Tani mund të shkarkohen të dhënat e Instagram

Tani mund të shkarkohen të dhënat e Instagram

Zbuloni cila shenjë horoskopi do të veshë fustanin e nusërisë

Zbuloni cila shenjë horoskopi do të veshë fustanin e nusërisë

Liria rikthehet te fitorja, mposht Gjilanin për vendin e tretë  

Liria rikthehet te fitorja, mposht Gjilanin për vendin e tretë  

Ditët më të vështira për Flori Mumajesin, njeriu i zemrës në spital!

Ditët më të vështira për Flori Mumajesin, njeriu i zemrës në spital!

Loriana Kuka mposhtet nga Ramirez në repesazh, por përfundon në tetë më të mirët në Kampionatin Evropian

Loriana Kuka mposhtet nga Ramirez në repesazh, por përfundon në tetë më të mirët në Kampionatin Evropian

Pas Rusisë, edhe Irani bllokon Telegramin

Pas Rusisë, edhe Irani bllokon Telegramin

Shtatzënë për herë të dytë? Flet vetë Rudina Dembacaj

Shtatzënë për herë të dytë? Flet vetë Rudina Dembacaj

Rasti i humbur nga Salah është i pabesueshëm!

Rasti i humbur nga Salah është i pabesueshëm!

Inskenon kidnapimin e së bijës, për të vetëdijësuar prindërit që lënë fëmijët pa mbikëqyrje (Video)

Inskenon kidnapimin e së bijës, për të vetëdijësuar prindërit që lënë fëmijët pa mbikëqyrje (Video)

Tuna po kthehet

Tuna po kthehet

Shitjet e PlayStation 4 duket se kanë arritur majat

Shitjet e PlayStation 4 duket se kanë arritur majat

Statistika, analizë dhe parashikim: Inter – Juventus

Statistika, analizë dhe parashikim: Inter – Juventus

Nuk prezanton më "Dancing", por Ami ka dy fjalë për spektaklin!

Nuk prezanton më "Dancing", por Ami ka dy fjalë për spektaklin!

Liverpool – Stoke City, formacionet zyrtare

Liverpool – Stoke City, formacionet zyrtare