Firmino kapet duke vozitur i dehur, rrezikon të mungojë ndaj Chelseat

26.12.2016 17:00
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Firmino kapet duke vozitur i dehur, rrezikon të mungojë ndaj Chelseat

Sulmuesi i Liverpoolit, Roberto Firmino po akuzohet për ngasje të veturës në gjendje të dehur, pasi është kapur nga Policia ditën e Krishtlindjeve.

Policia e qytetit të Liverpoolit ka konfirmuar se në orët e hershme të 24 dhjetorit ka arrestuar një 25 vjeçar. Sulmuesi do të paraqitet në gjykatë më 31 janar, pikërisht në ndeshjen ndaj Chelseat, shkruan Liverpool Echo.
Një zëdhënës i klubit të Liverpoolit ka konfirmuar se klubi nuk do të komentojë mbi këtë çështje pa përfunduar procesi ligjor

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Hidhet shorti i gjysmëfinaleve në FA Cup, nuk kemi derbi londinez

Hidhet shorti i gjysmëfinaleve në FA Cup, nuk kemi derbi londinez

Pingpong: Rrahman Ademaj dhe Linda Zeqiri, kampionë të Kosovës për vitin 2018

Pingpong: Rrahman Ademaj dhe Linda Zeqiri, kampionë të Kosovës për vitin 2018

RB Leipzig 2-1 Bayern: Notat e lojtarëve, Keita më i miri

RB Leipzig 2-1 Bayern: Notat e lojtarëve, Keita më i miri

Rrahje në basketbollin kroat: Basketbollisti i Zarës e nokauton kundërshtarin e Splitit

Rrahje në basketbollin kroat: Basketbollisti i Zarës e nokauton kundërshtarin e Splitit

Real 6-3 Girona: Notat e lojtarëve, maksimale për Ronaldon

Real 6-3 Girona: Notat e lojtarëve, maksimale për Ronaldon

Vjen dhe goli i parë i Shalës te Lyngby Bldklub në Danimarkë

Vjen dhe goli i parë i Shalës te Lyngby Bldklub në Danimarkë

CR7 thyen mallkimin e Gironas duke shënuar poker në fitoren e Realit

CR7 thyen mallkimin e Gironas duke shënuar poker në fitoren e Realit

Pas golave ndaj Gironas, Ronaldos i ka mbetur vetëm një skuadër pa i shënuar në La Liga

Pas golave ndaj Gironas, Ronaldos i ka mbetur vetëm një skuadër pa i shënuar në La Liga

Me 24 pikë epërsi, Rahoveci mposht Golden Eagle Yllin

Me 24 pikë epërsi, Rahoveci mposht Golden Eagle Yllin

Chelsea fiton ndaj Leicesterit në vazhdime dhe kualifikohet në gjysmëfinale të FA Cup

Chelsea fiton ndaj Leicesterit në vazhdime dhe kualifikohet në gjysmëfinale të FA Cup

Dovizioso fiton garën për Çmimin e madh të Katarit  

Dovizioso fiton garën për Çmimin e madh të Katarit  

Barcelona vazhdon pa humbje në La Liga, fiton me lehtësi ndaj Bilbaos

Barcelona vazhdon pa humbje në La Liga, fiton me lehtësi ndaj Bilbaos

Milan 3-2 Chievo, notat e lojtarëve

Milan 3-2 Chievo, notat e lojtarëve

Spalletti: Kritikat e mia i bënë mirë lojtarëve, luajtëm si ekip dhe merituam fitoren

Spalletti: Kritikat e mia i bënë mirë lojtarëve, luajtëm si ekip dhe merituam fitoren

Barcelona – Athletic Bilbao, formacionet zyrtare

Barcelona – Athletic Bilbao, formacionet zyrtare

Crotone – Roma, formacionet zyrtare

Crotone – Roma, formacionet zyrtare